Kamienky na topánkach sú úplne senzačné!

Móda sa mení pomaly rýchlejšie ako to premenlivé počasie. Nedá sa nikdy dopredu odhadnúť, čo bude nasledujúci sezónu trendy a čo už spadne do neobľúbené „out“ zóny. Bohužiaľ však väčšina ľudí nerozozná, čo patrí do jednej a čo do druhej skupiny. Nadchádzajúcu sezónu sa neobjaví veľa nového. Dominovať budú kúsky, ktoré poznáme z vlaňajška, a síce roztrhané džínsy, bomber bundy, ďalej taky obľúbené kratšie topy na ramienka alebo jednoduché vzory, ktoré nie sú gýčovito veľké. Medzi populárne farby sa budú radiť tie pestré, ako je žltá, oranžová, červená, kráľovsky modrá a ružová. Avšak fosforové odtiene nebudú mať v šatníku miesto. Ak je tam máte, určite je načase, aby ste ich vyhodili.

Čo sa však bude radiť medzi akýsi nový trend, sú kamienky, ktorými ozdobíte svoju obuv. Či už sa jedná o tenisky, lodičky, poltopánky alebo sandálky, osaďte je trblietavými aplikáciami a budete bodovať. Aj keď sa niekomu tento trend môže zdať ako gýčovitý, jedná sa naozaj o novinku, ktorá zaujala ihneď po uvedení na trhu svoje čestné miesto. Ak nechcete míňať za blyštivé kúsky v obchodoch premrštené ceny, kúpte si v bižutériu sáčok s malými kamienkami a nalepujte si jeden po druhom.

Teraz sa tiež stal veľký trend v tom, že si na topánky ľudia prilepujú ozajstné drahé kamene. Jednoducho mnoho ľudí už nevie, za čo by mali míňať, a tak sa pustí do takej hlúposti, ako je toto. Rovnako počas sezóny tenisky ochod a na druhú sezónu si budú musieť kúpiť nové. Tie staré poletí do koša. Avšak teraz budú musieť prácne dávať drahokamy nadol. Ak teda na ulici stretnete človeka, ktorý bude hľadať svoje kamienky, ktoré stratil na topánke, pomôžte mu. Ten totiž určite stratil zo svojej topánky drahokam. Obyčajný človek s normálnymi bižutérnymi kamienkami by sa neplazil po štyroch a nehľadal jeden drobný kamienok, nemyslíte? Preto neváhajte a pomôžte mu – následná odmena bude stáť za to.