Jesenné trendy, ktoré vám nesmú v šatníku chýbať!

Jeseň je v plnom prúde a my vám predstavíme trendy, ktoré rozhodne nesmie chýbať žiadnej žene v šatníku. Síce páni môžu tvrdiť, že ženy majú oblečenie dostatok, ale ženy veľmi dobre vedia, že musí ísť s módou, preto sa musí snažiť, aby dané trendy kúsky v šatníku rozhodne mali a aby im tam nechýbali.

Ak ste doteraz bola ešte pomerne vyťažená napríklad kvôli práci alebo kvôli deťom a ešte ste nestihla zamieriť do obchodov, prinášame vám pár trendov, na ktoré sa musíte určite pri budúcich nákupoch zamerať. Predsa len je lepšie chodiť do obchodov už s nejakou predstavou, čo si vlastne chcem zaobstarať, než aby sme potom len blúdili v krámoch a nakoniec si aj tak nič nevybrali.

Nižšie spomínané trendy sú tohtoročnými hity, ktoré jednoznačne využijete aj počas jari, popr. skoré zimy.

• oblečenie voľte s kvetinami!

Prvé odporúčanie, ktoré sa vzťahuje k oblečenie ako takému, je, že by ste mali dbať na kvety. Kvety sa dnes stali veľmi obľúbené a populárne, či už sú nimi obohnané džínsy alebo napríklad kabát. Najkrajšie vyzerajú kvety hlavne na kabelkách, kde sú naozaj elegantné, napriek tomu romantické. V poslednej dobe sa s kvetinami stretnete taky na topánkach, čo môže pre niekoho byť pomerne extravagantný, ale podľa módy je to jednoznačne „in“.

• kabáty rovného strihu

Opäť sa nám dostávajú do módy kabáty rovného strihu. Tento elegantný kúsok by ste rozhodne nemali chýbať, pretože sa jedná o niečo fantastického – ide dokonale nielen k teniskám, ale samozrejme tiež k chelsea topánkam či k inej obuvi. Hnedé prevedenie ale nie je už tak štýlové, ako tomu bolo vlani. Tento rok vedie rozhodne šedá farba, a to nielen u kabátov.

• farebné krivák

Jeseň je taky čas krivák. Tieto obľúbené bundy sú tento rok moderné nie v klasickej čiernej podobe, ale hlavne v tých farebných kombináciách, hlavne v pestrých farbách. Najkrajší sú v žltej podobe, ale očaríte aj s červenou alebo napríklad s kráľovsky modrou farbou.