Na veľkosti tento rok záleží!

O čom bude reč? No predsa o šatkách. Nastal čas pochmúrneho počasia. A to nám dáva príležitosť rozšíriť si outfit o doplnok navyše! Vďaka šatke dodáte svojmu oblečeniu nový vzhľad a tiež krásne zahreje. Neváhajte si teda svoj šatník rozšíriť o pár nových kúskov. 

Aké sú v kurze? 

Na farbe či potlače prakticky nezáleží. Podstatné je, aby sa šatka hodil ako k vám tak k vášmu oblečeniu. Ale určite nepostačí malý šáteček, ktorý vám sotva zaobíde krk. V kurze sú šatky veľké. Vlastne čím väčšie tým lepšie. Vďaka ich dĺžke je môžete rôzne viazať a týmto malým detailom opäť zmeníte vzhľad vášho outfitu. 

K čomu ho vziať? 

Je jasné, že ku športovej bunde si elegantné dlhý šál nevezmeme, ale to neznamená, že ak ste športovejší typ tak je vám táto móda zabudnutá. Ak si oblečiete voľnejšie svetrík, džínsy a tenisky nie je dôvod prečo nenasadiť aj šatku okolo krku. Ak ste milovníčkou tmavých farieb a vás kabát je tmavo hnedý alebo sivý a k nemu oblečiete čierne nohavice. Môžete vďaka farebnému šatke tento outfit oživiť a dať mu úplne iný nádych. 

Niektoré z nás, ale šatky priamo neznášajú. Obzvlášť tie veľké šály, ktoré sa vám naberú na hrudi. Alebo ženy menšieho vzrastu s väčším poprsím majú pocit, že to jednoducho nie je móda pre ne. Dámy šatka pristane každej žene! Bola by veľká škoda, keby ste to nevyskúšali! Máme rôzne spôsoby viazania šatiek a je len na vás, ktorý si zvolíte, aby ste sa v ňom cítila dobre a lichotilo to vašej postave. Uvidíte, že akonáhle nájdete, to správne viazanie na šatku nedáte dopustiť.