Kremelina – aktuálne hit, avšak na čo slúži?

Žiť zdravým životným štýlom by chcel nejeden z nás. Je však nutné podotknúť, že takýto zdravý životný štýl v sebe nesie nielen pravidelné cvičenie a tiež aj pravidelný a nutný pitný režim, ale hlavne práve stravovanie. To by malo byť taktiež pravidelné a tiež aj vyvážené, kvalitné a pestré. Zdravých receptov pre zdravé pokrmy je dnes plný internet, preto pri varení vždy budete vedieť, čo vlastne máte uvariť. Ak však niekedy nestíhate zjesť presne to, čo by ste mali, potom sú vhodné aj najrôznejšie doplnky stravy, vďaka ktorým dostanete do tela požadované percento živín. 

Medzi také doplnky stravy sa radí predovšetkým najrôznejšie proteíny alebo podobné produkty. V poslednej dobe sa však stala obľúbená najmä kremelina, aj keď mnoho ľudí nevie, čo to vlastne taká kremelina je a na čo vlastne slúži. Dnes na ňu však narazíte na každom rohu, aj keď sa tomuto nepatentovanému výrobku vyhýba rad farmaceutických firiem. Predsa len sa jedná o prírodnú záležitosť, ktorú berieme z prírody. Je teda ťažké si na niečo také dávať patent. Niet sa preto čomu čudovať, keď s kremelinou nechce mať rada spoločností nič spoločné. 

Na čo slúži? 

Kremelina je skvelá nielen pre ľudí, ale aj pre zvieratá – najlepšie je pre psov. U domácich maznáčikov sa dávkuje trochu inak ako u ľudí, ale takéto dávkovanie je vždy napísané na škatuli produktu a ďalej tiež aj na mnohých internetových stránkach. U ľudí sa dávkuje jedna alebo pol lyžice denne, ktorá sa zmieša s vodou. Po vypití dôjde k stopercentnej detoxikáciu čriev, teda žiadne baktérie, parazity ani žiadni iní vírusovej nám neznepříjemní život. Nielen, že kremelina dokonale prečistí naše črevá, ale tiež pomôže vypudiť všetky zárodky možných chorôb, ktoré sa v našom tele nachádzajú. Dokonale je ihneď dostane z tela von, preto sa nemusíme báť, že by nás nejaké zápaly čriev a podobné ochorenia nejako sužovala.