Čo sa aktuálne v bývaní už „nenosí“?

Nielen v móde, ale tiež aj v bývaní sa menia trendy takmer každý deň. Je však nutné podotknúť, že rovnako tak, ako sú „in“ kúsky, potom sú aj také trendy, ktoré sú už v „out“ zóne. Sledovať aktuálne módne trendy sa teda rozhodne oplatí. Takéto módne trendy nájdeme vždy hlavne v mnohých časopisoch o bývaní alebo na nespočet webových stránkach, kde sú denne pridávané články ohľadom bývania. 

Ak si zariaďujete bývanie, potom sa rozhodne na takej trendy obzeráte. Predsa len chcete zaujať nielen seba, ale aj vaše návštevy, ktoré by vám mali riadne závidieť. Preto sa najradšej vyvarujete takým trendom, ktoré naozaj nestojí za nič. Čo sa medzi ne radí? 

  • Biele spotrebiča 

Pri zariaďovaní kuchyne dbajte na to, aby ste mali vstavané nerezové spotrebiče, pretože práve tie sú dnes súčasťou každej modernej kuchyne. Biele spotrebiča sa už dávno nenosí, preto by ste ich ihneď mali vymeniť za úspornejšie kúsky v nerezovom vyhotovení. Síce je nerez trochu zložitejšie na upratovanie, napriek tomu je dobré je mať vo svojej kuchyni. Moderná kuchyňa tak vznikne lusknutím prstov! 

  • Rohová vaňa

Doby, kedy rohová vaňa bola trendom číslo jedna, je už dávno preč. Skrátka je nutné spomenúť, že doby, kedy ste si užívali v masážnych rohových vaniach, už sú naozaj za nami. Ak by ste vo svojej kúpeľni zatúžili po vani, potom siahnite po takej, ktorá môžete umiestniť do priestoru. Práve v priestore je senzačný. Môžu to byť vane na nožičkách alebo nie, v tomto ohľade je to len na vás samotných. 

  • Skrine s porcelánom 

V mnohých domácnostiach väčšinou v obývacej izbe nájdeme jeden diel obývacie steny plný rôznych porcelánových či iných pohárov alebo hrnčekov, ktoré sú podľa majiteľov úplne krásne, preto musí byť vystavené. Omyl. Ani taký doplnok do modernej domácnosti už nepatrí. Takým výkladným skriniam sa vyhnite oblúkom v akomkoľvek obchode s nábytkom. Radšej siahnite po štýlovej knižnici, ktorá dnes vážne letí – hlavne keď je plná kníh. Jediná ospravedlnenie a naopak výhoda je, ak takú skriňu máte v rovnakom rustikálnom štýle ako celý byt alebo dom.