Česko je plné wellness pobytov – ktorý je ten naj?

Každý si raz za čas zaslúži odpočinok. Kde inde však dokonale relaxovať, keď nie na wellness pobyte, ktorý je pre to ako stvorený! Wellness pobyty sú čím ďalej viac obľúbenejšie, pretože predstavujú zaručenou relaxáciu, ktorá je presne to, po čom veľká väčšina ľudí túži. Pre mnohých je to ten najlepší darček, ktorý mu k narodeninám môžete venovať, pre iných je to najlepšie strávenie voľného víkendu po náročnom pracovnom týždni. Ešte, že takýchto ponúk a zliav pre krásne wellness pobyty je v Česku habadej! Stačí si len vybrať z tých najlepších rezortov.

• Zámok Kamenný Dvůr

K jedným najlepším a najromantickejším wellness pobytom patrí rozhodne aj ten, ktorý strávite na zámku Kamenný Dvůr. Aktuálne tento pobyt nájdete aj na internetovom webe slevomat.cz, kde sa ponúka približne za necelé dvetisíc pre dve osoby na dva dni (teda na jednu noc). Nájdete tu však aj vyššie ceny pre dlhšie pobyty, preto je len na vás, ako dlho chcete na takomto pobyte byť. Na tomto zámku sa dočkáte úplne fenomenálneho wellness, ale mimo tento odpočinok sa o vás postarajú aj majstri kuchári, ktorí tu varí výborne. Tento pobyt je tu hodnotený na štyri a pol hviezdičky z piatich.

• Beskydy

Jednou z najlepších wellness pobytov sú rozhodne aj Beskydy, ktoré sa radia okrem iného k najviac navštevované prírodné oblasti počas celého roka. Avšak v Beskydách nájdete aj krásny wellness relax, a to v Relax hoteli Valaška. Aj tento pobyt sa aktuálne ponúka na Slevomatu v mnohých rôznych podobách zhruba za tri a pol tisíc. Pri tomto pobyte pre vás budú pripravené príjemné izby, ktoré majú svoju vlastnú kúpeľňu a vlastný toaletu. Je tu aj pripojenie k Wi-Fi a v oddelení wellness nájdete nielen sauny a bazény, ale tiež aj vírivku. Pobyt je rovnako hodnotený, teda na štyri a pol hviezdičky z piatich. Zvyčajne sa tu pobyt ponúka pre dva a je tu tiež možnosť požičať si bicykle alebo hrať minigolf.