Pohodlné, ale šik! V týchto pohodlných kúskoch môžete chodiť doma a pritom vyzerať skvele!

Doma je skrátka doma. Ide o miesto, ktoré zdieľate so svojimi blízkymi, kde sa cítite v bezpečí a v pohode, miesto, kam sa po náročnom dni radi vraciate. Doma je ale tiež miesto, kde môžete nosiť, čo sa vám zachce! Tepláky, voľná tričká, papuče. Nikde vás nič netlačí a všetko krásne padne a hreje. Tušili ste ale, že tiež doma môžete vyzerať skvele a zároveň zostať v onom sladkom pohodlí? Ako na to? V tomto článku nájdete pár tipov, tak sa inšpirujte!

Prečo outfit doma vôbec riešiť?

Táto otázka sa ponúka okamžite po prečítaní titulku tohto článku. Prečo siliť vzhľad doma a snažiť sa vyzerať dobre? Odpoveď je jednoduchá. Nečakané návštevy vás môžu prekvapiť kedykoľvek. Aj keď práve ležíte v posteli a odpočívate alebo zrovna stojíte pri sporáku a varíte. Nehľadiac na to, že doma môžete tráviť čas aj s partnerom, pred ktorým sa predsa len každý intuitívne snaží vyzerať dobre.

legíny

Za slušivé a pohodlné možno označiť legíny. Krásne podčiarknu vašu postavu a vy sa pritom budete cítiť prirodzene a pohodlne. Jedná sa o veľmi praktický kúsok, ktorý môžete zohnať už za 300 korún, mnohokrát ešte za menej. Zakúpiť však nemusíte iba klasické, jednofarebné. Nebojte sa rôznych vzorov a motívov.

Legíny môžete doplniť o voľnejší tuniku, ktorá sa postará o ležérne look a šikovne vás zahreje.

Bavlna …

Pohodlie zaisťujú tiež kvalitné materiály. Bavlna je veľmi príjemná a často vyhľadávaná. Tričko z tohto materiálu by nemalo chýbať v žiadnom šatníku. Kúpte si teda pohodlné basic bavlnené tričko s dlhým aj krátkym rukávom a skúste doladiť s legínami.

mikina

S nástupom chladného jesene sa hodí mať po ruke teplú mikinu, s ktorou sa môžete zahriať pri krátkom pobyte na záhrade. Ideálne je mať po ruke okrem hrubšie mikiny tiež tenší sveter, ktorý je veľmi praktický a akonáhle zas na chvíľu vyjde slnko, nebudete sa musieť potiť v hrubej mikine.