Plnšia postava nie je hanba

Myslíte si, že ak nemáte práve veľkosť S, tak na seba nič krásne nemôžete obliecť? Tak to sa mýlite. Je pravdou, že chudé slečny to majú s nakupovaním oveľa jednoduchšie. Nemusí si lámať hlavu, či im to nepridá kilá alebo či budú mať ich veľkosť.

Ale aj pre plnoštíhle postavy je mnoho krásnych kúskov na výber. Len treba trochu viac hľadať a vedieť, čo našej postave pristane. Pokiaľ také kúsky objavíte, zistíte, že nielen so štíhlou postavou môžete byť sexy.

Čo teda hľadať?

Je potrebné siahnuť po niečom, čo dá vyniknúť našim prednostiam, a naopak schová to, čo treba. Pred nákupom je dobré si ujasniť, čo sa nám na našom tele najviac páči a čo chceme, aby vyniklo a upútalo pozornosť.

Niektoré má krásne prsia iné zadoček. Tak prečo ich schovávať?

Je potrebné vybrať také kúsky, ktoré postavu opticky zúžia a strih, ktorý podčiarkne naše vnady. Tiež na farbe veľmi záleží. Základným pravidlom je, že tmavé farby zoštíhľujú, ale to neznamená, že pokiaľ nie je vaša veľkosť 36 tak si nemôžete dovoliť inú farbu ako čiernu.

Skvele vyzerá kombinácia tmavých a svetlých tónov. Tam kde potrebujete ubrať nejaké to kilo, zvoľte farbu tmavšiu. Takže ak vás trápi väčšie pozadie, siahnite napríklad po tmavomodrých nohaviciach a blúzku zvoľte pokojne žltú. Táto farba vás oživí a nie je tak nudná, ako kombinácia čierna a biela, ktorú vidíme na každom kroku.

Materiál je pri výbere dosť dôležitý. Najlepšie je samozrejme ten prírodný. Pokiaľ zvolíte prírodný materiál v kombinácii s elastanom neurobíte chybu.