So správnymi šperkami zažiarite na nejednom plese

Napokon je po dlhej zime, ktorá sa tento rok naozaj vyznamenala. Teploty siahali nižšie a nižšie, až dosiahli mínus tridsaťštyri stupňov Celzia. Ukrutná zima bola sprevádzaná snehovými nádielkami a veľkým poľadovicou, ktoré si vyžiadalo svoje obete na nejednej ceste u nás. Sneh predstavoval ale aj radosť, a to konkrétne detí, ktoré si konečne mohli užiť detské zimné radovánky vo forme sánkovania, guľovania alebo stavania snehuliaka. Na svoje si prišli aj milovníci zimných športov, ktorí sa taktiež mohli vyšantiť na svojich obľúbených zjazdovkách. Teraz ale prišiel čas na to, aby sme zožali potrebné zimné vybavenie a vytiahli konečne niečo jarné.

Ešte než to ale urobíme a zima tým definitívne skončí, užite si plesovú sezónu, ktorá je už teraz v plnom prúde. Oblečte si najúchvatnejšie šaty, ktoré doma nájdete ak nim si prikúpte nové dych berúce črievičky. Páni sa opäť môžu hodiť do gala. Tmavo modrý oblek s hnedým pásikom, hodinkami a rovnako farebnými topánkami sú skvelou voľbou, ktorá oslní nejedno ženské očko.

Pokiaľ dámy nenájdu v obľúbených obchodoch to, čo hľadajú, mohli by oživiť svoj minuloročný outfit napríklad pekným šperkom. Šperky totiž vždy rozžiaria každý look a urobia z neho niečo iné a originálne. Nikto teda nebude mať pocit, že ste si obliekli niečo, čo ste mali na sebe už minulý rok.

Medzi najlepšie módne trendy patria masívne náhrdelníky, ktoré rozžiaria vašu hruď. Voľte ich ale adekvátne k celej róbe. Nesmie sa stať základná chyba, ktorá tkvie napríklad v inej farebnej kombinácii náhrdelníka a šiat. Hodinky pre daný večer nechajte doma, pretože tie sa na slávnostný večer naozaj nehodia. Navyše túto povinnosť nesie na svojich pleciach muž. Vy sa starajte iba o vkusnú kabelku, do ktorej schováte svoj mobilný telefón pre najdôležitejšie prípady. Tiež sa do nej musí vliezť rúž a zrkadlo – to len preto, aby ste sa vždy mohli presvedčiť o svojej kráse a či ešte trvá.