Bez papúč nevstávajte!

Každé ráno by sme mali začať s rôznymi rituálmi. Niektorí vstávajú priamo načas, a tak nestíhajú obľúbenú raňajkách ani kávu, a tak sa rovno púšťajú do víru pracovného veľkomestského rana, vďaka ktorému si kúpi v stánku len klasické teplé pečivo a kávu, ktorú spoločne s pečivom skonzumujú počas cesty do práce. Veľakrát vstávame tak načas, že stihneme iba ranné zápchu, a tak sa nie je čomu diviť, keď sa nakoniec rozhodneme vstávať skôr.

Niekto si však vážne přivstává a raňajkuje, uvarí si čaj, kávu alebo vypije vodu s citrónom, aby lepšie naštartoval nielen imunitný systém, ale tiež predovšetkým metabolizmus a s kľudom a bez stresu sa púšťa do každodenného rýchleho a rušného sveta. Nech už však žijete akýmkoľvek rituálom, mali by ste sa denne prebúdzať s tým, aby ste si obul vaše obľúbené papučky, vďaka ktorým sa budete cítiť, ako keby ste stále zostávali vo svojej obľúbenej postieľke, ktorú ste si vyhral počas celej noci.

Ako si ale správne papučky vybrať? Dbajte predovšetkým na vaše pohodlie!

Správna otázka však znie, ako si také správne papučky vybrať? Mnoho z nás nevie, či si zvoliť chlpaté podoby týchto domácich topánok alebo skúsiť klasické gumové podobizne. Na tie klasické papuče zabudnite rovno, pretože tie vás nikdy nezahrejú do takej miery, že docielite hneď ráno pocite spokojnosti.

Skúste to predovšetkým s chlpatými verziami, pretože priamo z vyhriatej postele vkročíte do príjemne mäkkého prostredia, ktorá bude zahriate priebehu niekoľkých minút. Ak vám však nazúvacie topánky vadí, skúste si kúpiť členkové verzie, ktoré sú oveľa pohodlnejšie a nevyzouvají sa. Keďže dosahujú výšky až po členky, tak sa môžete tešiť na to, že budete zahriatie až do tej doby, kým nenazujete klasickú vonkajšia obuv. Samozrejme existuje papúč oveľa viac, ale tieto druhy sa radí k tým najobľúbenejším a najviac nakupovaným v poslednej dobe.