Aké obutie si žiada jeseň

Tak je to tu! Sandále a ostatné letná obuv už môžeme schovať hlboko do botníku. Na rad prichádza obuv jesenné, ktorá by mala byť nielen teplá, ale aj slušivá. Na vysokej zimné čižmy je predsa len trochu ešte skoro. Preto môžete siahnuť po čižmách iba členkových, pretože tie sú teraz IN.

čižmičky

Tieto nízke čižmy sú tohtoročným hitom jesene, preto nesmie nikomu v botníku chýbať. Nemusíte sa obávať nepohodlných vysokých podpätkov. Tieto topánky podpätok síce majú, ale vďaka jeho veľkosti o ňom nebudete ani vedieť. Ale aj týchto pár centimetrov vám predĺži postavu a opticky zoštíhli nôžky.

Čižmy sú veľmi elegantné a dodajú outfitu ten správny šmrnc. Zaujímavosťou na týchto topánkach je hlavne farba. Zabudnite na nudnú hnedú alebo čiernu. Tento rok frčia farebnosť. Takže odtiene ako je horčicová žltá, sýto červená, tyrkysová alebo tiež korálovo modrá sú tie farby, ktoré musíte proste mať. Keďže sú topánky jednofarebné, je veľmi ľahké ich kombinovať so zvyškom oblečenia.

Nemusíte sa obávať dlhého zháňanie a hľadanie tých pravých. Táto obuv je takým hitom, že ju nájdete takmer u všetkých predajcov obuvi.

Tenisky

Áno, každá z nás si chce občas pohodlne vyjsť na jesennú prechádzku a trebárs aj zabrouzdat do prírody. K tomuto účelu sú vhodné tenisky. Neľakajte sa, nemáme na mysli tie plátené, ktorá zrovna na jesenné počasie nie sú dvakrát vhodné. Na mysli máme tie kožené. Ak siahnete po tých s výšivkou, neurobíte chybu, ba naopak, pretože výšivka ruží na koženej obuvi je nádherná a jednoducho IN.