Aké druhy kabeliek sú teraz „in“?

Kabelky sú lásky mnohých žien. Páni sa veľakrát vyskytujú až na druhej koľaji, pretože ženy sú skrátka úplní blázni do doplnkov nazvaných kabelky. Každá musí mať veľkú rad z nich bežne vo svojom šatníku, pretože inak sa bohužiaľ necíti spokojné. Niet sa čomu diviť, keď stále prichádza z obchodných domov s plnými taškami, v ktorých nájdete poväčšine len obľúbené kabelky. Ide skrátka o istý doplnok, ktorý ženy milujú a nezaobídu sa bez nich – ostatne ako sa nezaobídu bez topánok. Naviac móda teraz ponúka rad krásnych kúskov, ktoré nesmú chýbať v šatníku žiadnej ženy. Ide o také kabelky, ktoré sú naozaj štýlové a veľmi vkusné. Aké to však sú a ako ich kombinovať? 

  1. Obrovské tašky voľného strihu v metalovo striebornej či iné kovové farbe

Skvelým doplnkom sú kabelky, ktoré sú vážne veľké a nedržia presne svoj tvar. Tie sa stali populárne predovšetkým v čiernej farbe s farebným vnútrom, ale v poslednej dobe je úplne prevalcovali kovové odtiene. Metalová strieborná je favoritom na najlepšiu farbu tohto roku, pretože sa prejavuje úplne všade. Jedná sa teda o obľúbené topánky, bundy a teraz tiež aj kabelky. Niet sa čomu diviť, keď presne taká kabelka v tejto farbe trhá rekordy v predajnosti. Lenže „in“ nie sú len kabelky tejto farby, ale všetkých kovových farieb. Zaujmete stopercentne so zlatou, ale tiež napríklad s bronzovou farbou. Lesk je teda presne to, čím si vyslúžite plný počet bodov za váš look. 

  1. Bez vkusného batôžku sa nezaobídete

Nejedná sa priamo o kabelku, ale do tejto kategórie sa skrátka hodí aj batohy. Tie zaznamenali v poslednej dobe obrovskú popularitu a nie je sa čomu diviť! „In“ sa nestali iba batohy veľké, ktoré sú naozaj cez celý chrbát, ale aj malé batôžky metalových farieb. Zaujmete však samozrejme tiež napríklad s klasickými farbami. Pri výbere správneho batohu však nedávajte priestor tým veľkým typom, ale radšej sa zamerajte na drobné kúsky, do ktorých sa zmestí maximálne peňaženka a nejaké to menšie občerstvenie. Presne tak veľkú by ste mali mať aj kabelku cez rameno, ktorá sa tiež stala veľmi štýlová najmä v tom najmenšom prevedení, ktoré v obchode nájdete.