Aké plavky dominuje tohtoročnej sezóne

Celý týždeň ste v práci a cez víkend si chcete užiť pravého a nefalšovaného leta. Alebo konečne vyrážate na dovolenku. Ak je slniečko a teploty sa stále šplhajú na teplomere vysoko nahor, je najvyšší čas vyraziť k vode. Preto vyrazte niekam k vode aj vy a schlaďte si svoje telo. Pri tom pri vode môžete skúsiť nachytať ešte nejaké to opálenie a pekný bronz. Hodiť by sa vám mohli naše zaručené a zrejme už definitívne posledný tohtoročné plavkové tipy. Máte šťastie, letí totiž asi všetko, preto sa má všetko odvíjať od vášho vkusu a tiež typu postavy. 

Plavky s vysokým pásom a plavky jednodielne 

Retro modely sú sexy a vracajú sa opäť do módy. Práve preto sa aj niektoré plavky nechali inšpirovať a obsahujú ich prvky. Napríklad pekné nohavičky s vysokým pásom patrí medzi hity toho tohtoročného leta. Robia moc peknú postavu a sú naozaj slušivé. Môžete im dať ten správny nádych aj ich retro vzorom. Jednodielne plavky sú proste nestarnúci a nadčasová klasika. Fantasticky vymodelujú vašu postavu a budú sa vám páčiť. Plavky v celku sú tiež zvodné a môžu byť naozaj veľmi ženské aj sexi. Prestrihy, ktoré zdobia jedno alebo dvojdielne plavky sú tento rok veľmi in. 

Ako sa nosia neoprénu 

Plavky zvanej neoprénu sa nosia jednoducho skvele. V tomto roku sú stále na prvom mieste medzi trendy plavkami. Takzvané neoprénu si získali obľubu u miliónov žien po celom svete. Ich hlavným prvkom, podľa ktorého je bezpečne spoznáte, sú ich čierne švy a väčšinou sú tiež v neónových či pastelových farbách, ktoré tento rok neskutočne letí. Výrazná vrchná časť plaviek je ďalším hitom. Bikiny sú síce ešte stále v kurze, ale ony subtílnejšie horné diely plaviek sa teraz dostávajú skôr do pozadia. Teraz sú na výslní iné plavky, a to tie, ktorých vrchný diel pripomína pekné tielko alebo ako top. Praktickosť týchto modelov nechajte bokom. Proste plavky striedajte a opálite sa skvele.