Crocs

Populárna značka Crocs bola založená už v roku 2002 v Amerike. Ide o veselú vysoko funkčné farebnú obuv, ktorá vznikla s partiou troch kamarátov pochádzajúcich z Colorada, ktorá práve cestovala na lodi priamo z Mexika do Miami. Po ceste sa im v hlave zrodil nápad o ideálny topánke, ktorá by sa hodila práve na loď. Teda o topánke nekĺzavé, nepremokavé, prvotriedne zamedzujúce potenie aj zápachu, vysoko pohodlné, komfortné a jednoduché. Svoj nový nápad na túto vysnívanú topánku po príchode zrealizovali a fenomén obuvi Crocs bol razom na svete. 

Značka Crocs a pestré topánky 

Viac ako 10 rokov pôsobí táto značka Crocs na našom trhu. Topánky, v ktorých sa vám nepotí noha, ktoré sú vhodné do vody, sú vysoko komfortné a pohodlné, ktoré budú na nohe naozaj ľahké ako pierko. Ďalším plusom tejto módnej obuvi je bohatý výber z mnohých farieb, ktorý je k dispozícii. Topánky sú rýchlo obutej aj rýchlo vyzuje a tieto žabky sú naozaj technicky inovatívne a dokonale spracované, ktoré pôsobia veľmi jednoducho. Obuv Crocs vynašlo tiež inovatívny materiál Croslite ™, ktorý je veľmi ľahký a neutralizuje zápach. Veselá známa značka s krokodílom rozdáva pomocou svojej obuvi radosť doslova po celom svete a určite vám vyčarí úsmev na tvári. Nie je totiž nad to, keď sú nohy v pohodlí. 

Značka Crocs vhodná pre všetky 

Značka Crocs prináša revolučný topánky najmä pre voľný čas, ale aj napríklad do zamestnania pre celú vašu rodinu. Topánky sú pohodlné a veľmi slušivé práve vďaka materiálu Croslite, ktorý je vysoko šetrný k vašim nohám. Topánky Crocs môžu byť veselé a hravé, lebo si ich môžete dozdobiť rôznymi ozdobami Jibbitz práve podľa vašej momentálnej nálady a fantázie. To iste ocenia najmä vaše deti. Crocs je špičková a kvalitnú obuv, ktorá vás iste nikdy nesklame. Tak neváhajte a staňte sa ďalším fanúšikom značky Crocs. Značka Crocs ponúka dámsku, pánsku a detskú obuv, veselé a hravé topánky, množstvo doplnkov, šperky a hodinky.