Aj na pláži musíte byť štýlová!

Na dovolenku najčastejšie mierime počas letného obdobia, avšak leto nie je jediné ročné obdobie, počas ktorého môžeme vyraziť do teplých zahraničných krajov. Obľúbená doba dovoleniek je tiež v zime alebo na začiatku jari, kedy je v niektorých kútoch sveta naozaj horúco. K takýmto dovoleným sa však zakaždým musíme dobre vybaviť, či už ideme v akomkoľvek období. Veľakrát si kupujeme hlavne nové plavky podľa aktuálnej sezóny, ďalej potom zháňame rad nových kúskov, ktoré aktuálne udala móda pre aktuálnu sezónu, a až potom sme pripravení odísť niekam relaxovať. Niet sa čomu diviť, keď pred dovolenkou sa minú oveľa viac peňazí, než na dovolenke, pretože tam si kupujeme už len suveníry, ktoré budú pre nás na pamiatku. 

Predovšetkým ženy dbajú na to, aby ich kúpa rozhodne fantasticky ladila, pretože kde inde žať väčšie obdivu ako v zahraničí! Navyše je potrebné ukázať, že aj Češky majú štýl, preto nákupné maniačka sa snaží, aby aj na pláž boli naozaj štýlové. Ako toho ale docieliť? 

Bordó farba jede! Alebo je libo biela? 

Najväčší úloha predovšetkým žien je pred dovolenkou nakúpiť hlavne pekné a štýlové plavky, čo sú aktuálne rozhodne triangel plavky alebo jednodielne plavky. Farebne však voľte najmä biele typy, ktoré dokonale podčiarknu nové opálenie. Skvelé sú však aj v bordovej farbe. Jedná sa o farbu, ktorá pristane absolútne všetkým! K tomu patrí predovšetkým klobúk, ktorý vždy dokonale ochráni pred úpalom. Aby ste sa však nemuseli zbytočne obliekať a potom veci na mokrej telo zase obliekať, odporúčajú sa radu prehozov, ktoré sú teraz taky „in“. Fantastické sú na bordó plavky treba bielej alebo krémovej. Žabky sú dokonalou obuvou, aby nás piesok nepálil do chodidiel. Kabelka je však taky nutnosťou, pretože do nej dáme nielen opaľovací krém, ale aj krížovky a napríklad deku alebo osušky. Predsa je hlúposť, aby sme to ťahali v rukách!