Zmena obdobie znamená zmenu šatníka

Tak dlho očakávané leto je za nami. Teraz už na nás pomaly čaká jeseň. Oblečenie z ľahkých vzdušných materiálov vymeníme za to o niečo teplejšie. Nemusíme ale smútiť. Jeseň nám prináša ďalšie nové možnosti ako je napríklad vrstvenie oblečenia a tiež nepreberné množstvo kombinácií.

Čo bude treba si teda zaobstarať do jesenného šatníka, aby sme boli, ako sa hovorí v móde?

Nebojte sa farieb

Jeseň neznamená len pochmúrne počasie, ale tiež veľkú škálu farebnosti. Ale na tie nevýrazné môžete rovno zabudnúť. V móde bude hlavne krikľavo žltá, ružová a tyrkysová. Na celý model v týchto farbách je potrebné aj trochu odvahy a citu pre výstrednosť, ale kto sa nebojí, môže ísť s elánom do toho. Ak ste konzervatívnejší, vyskúšajte na to ísť pomaly a oblečte napríklad len jeden kúsok v tejto farbe a zvyšok dolaďte klasikou.

Kvetina?

Áno aj v tomto období budú hitom zase kvetiny. Už to síce nebudú tie exotické, ale aj tie čo môžete mať priamo na vašej záhrade. Máme na mysli zmyselnú ružu. Kvety tejto očarujúce kvety nájdete na všetkom. Od nohavíc po blúzky alebo tiež kabáty. Kto nebude mať aspoň jeden kúsok v šatníku s výšivkou ruže akoby túto sezónu ani nebol.

Pančucháče

Áno je to tu. Skvelý čas pre milovníčky štýlových pančúch. Výrazné pančucháče oživia akýkoľvek outfit. Nemusíte sa ich vôbec báť. Sú štýlové a sexi. Nakúpte si ich hneď niekoľko od puntíkatých až po tie so vzorom čipky. Farby necháme na vás a vašom vkuse a odvahe, ale vínovo červenej sa rozhodne nebojte.