Zažite s partnerom nevídané!

Ak žijete s milovanou osobou, väčšinou sa v páre deje to, že žena je prehnane aktívny a páni by najradšej chceli len tak ležať pri bazéne a relaxovať. Lenže ženy im naozaj nedajú voľnosť. Vždy hovoria, že sledovať televízne kriminálne relácie ide aj aj za daždivého dňa. Ak je vonku pekne, niekam ale vyrazte! Teda vyrazte tiež niekam vtedy, keď prší, pretože aj takých aktivít je v Česku habadej! Nemusíte však chodiť iba na obedy, večere, raňajky alebo len tak na kávu a zákusok do obľúbenej kaviarne. Nemusíte ani navštevovať neustále kina a mať tak pod palcom všetky nové filmy, ktoré sa do televízie dostanú za nejaký ten rok. Skúste sa niečo zažiť! Prinášame vám niekoľko tipov, ktorými ženy muža rozhodne nadchnú!

• Fearhouse Praha

Ak milujete horory a nemáte z ničoho strach, rozhodne by ste mali zamieriť do prvého strašidelného domu v strednej Európe – do Fearhousu! Jedná sa o strašidelný dom v Prahe vo Vodičkovej ulici. Je to miesto, z ktorého ľudia majú naozaj strach a tiež aj rešpekt, pretože naozaj to nie je niečo pre slabé povahy. Do Fearhousu musí len odvážlivci, pretože sa dostanete do pivnici, z ktorého vedie jediná cesta – a to tá, ktorá je druhé strane. Keďže budete v tomto pivnici zatvorení, musíte sa vysporiadať s klaunov, sadistickým doktormi s motorovou pílou aj s jedinečnými hororovými postavami, ktoré ste nikdy nechceli naživo stretnúť.

• Únikové hry Ostrava

Ak vonku prší, rozhodne zamierte niekam, kde budete schovaní. Zamierte do Ostravy konkrétne do únikových hier, kedy sa dostanete do nejakej miestnosti, z ktorej sa počas časového limitu budete musieť dostať aj von. Nie je to ale tak jednoduché, ako na prvý pohľad môže sa zdať. Musíte použiť trochu hlavu, zapojiť logiku a až tak ľahko nájdete všetko, čo nájsť máte, a rozlúštite hádanky, rébusy a iné hlavolamy, bez ich rozlúštenie by ste sa nedostali len tak von.