Aké kúsky vám v lete nesmie chýbať v šatníku?

To, čo sa nosilo vlani v lete, sa už tento rok nosia len skrátka. Každým rokom móda prinesie niečo nové a ojedinelého, čo do šatníka skrátka patrí. A ani tento rok to nie je výnimkou. Prezraďme si, čo sa tento rok práve v lete nosí a čo teda nesmiete vo svojom letnom šatníku chýbať. Ak nejakú z vecí postrádať budete, potom nemôžete vykúzliť in look, ktorý vám budú módne kritici hodnotiť desiatimi bodmi z desiatich.

Ak na seba chcete strhnúť pohľady okoloidúcich, potom je potrebné nechať strhnúť aktuálnymi módnymi trendmi, ku ktorým sa radí nižšie uvedené kúsky. Prezradíme vám to najviac in, čo sa tento rok v Lene bude nosiť. Už to máte taky vo svojom šatníku alebo sa ešte len vydáte na lov?

Cyklistické šortky

Kto by to bol povedal, že sa jedného dňa dostanú do módy takzvanej cyklistické šortky, teda šortky, ktoré sú upnuté a ktoré perfektne zvýrazňujú každý sval na ženských nohách. Aj keď sa jedná o typicky športový model, napodiv sa dnes kombinuje najmä s elegantnými kúskami. Cyklistické šortky, ktorým tiež niektorí hovoria krátke elasťáky, sa kombinujú hlavne s voľnými oversized košeľami alebo napríklad s elegantnými blúzkami.

Mačacie slnečné okuliare

Už vlani sa v móde ukázal náznak toho, že sa pravdepodobne vráti mačacie slnečné okuliare. A napodiv je to tu – mačacie okuliare sú naozaj na scéne. Jedná sa o úzke slnečné okuliare, s ktorými sa stretnete hlavne na Instagramu, kde ich má na očiach každý influencer.

Overaly

Jeden z trendov, ktorý z módy nevyšiel ani po roku, sú overaly. Overaly sú veľmi pohodlné záležitosti, ktoré nosíme s radosťou. Dnes je možné ich zakúpiť krátke, dlhé, vzorované alebo i jednofarebné, odporúčame hlavne také s odhalenými ramenami a so širokými nohavicami.

Perly do vlasov

Spomínate si na trend z deväťdesiatych rokov, kedy sa dávali perličky do vlasov (máme na mysli sponky s imitáciou perál). Práve také doplnky sa spoločne s mušličkovými náhrdelníky tento rok v lete nosí.