Body ako hit tohto roka

Každý rok sa stretávame s unikátnymi modernými kúskami, ktoré dostanú úplne každú nákupnú maniačka. Takých kúskov je pre daný rok len pár, ktoré sa naozaj oplatí mať už len kvôli tomu, že budú po celý rok naozaj fenomenálne štýlové, čo nám zaručí vždy štýlový outfit. Medzi také aktuálne novinky sa radí rozhodne obľúbené body, ktoré získalo svoju popularitu predovšetkým vďaka tomu, že sa teraz nosia hlavne zakasanou tričká do džínsov, ktorá siahajú po pás. Mnoho žien malo problém s tým, že sa im ich tričko neustále vykasávalo, najmä keď si sadla alebo keď sa ohla pre niečo, čo jej spadlo na zem. U body je tá výhoda, že sa nevykasá z nohavíc, či už urobíte naozaj čokoľvek. 

Body teraz nájdete kdekoľvek v obchode s oblečením a cenovo sa pohybuje do päťsto korún. Nájdete ho v mnohých farbách, čo je výhoda, pretože každá žena si tak príde na svoje. Je však nutné podotknúť, že nielen farbami, ale aj štýlom a vzory sa líšia. Väčšinou nájdete síce jednofarebné body s unikátnym potlačou, v mnohých prípadoch nájdete vážne aj vzor, ktorý len tak nejaká žena nemá. 

Ako také body najlepšie kombinovať? 

Rad žien si zvykla na to, že body je len súčasťou ich outfitu vtedy, kedy potrebujú či chcú mať zakasanou tričko do nohavíc alebo do sukne. Lenže ďalej už o body neuvažujú. Body sa však dá kombinovať s mnohými ďalšími kúskami, aby sme tak vytvorili jedinečný look. Keď body zakasáme do nohavíc, potom by sme mali voliť také nohavice, ktoré sú díravé, pretože tieto dva typy oblečenia do seba naozaj pasujú ako stvorené. Voľte na nohy skôr tenisky alebo botasky, v ktorých sa cítite pohodlne a okolo pása potom uviažte ledabolo košeľu. To isté potom platí u šortiek a u sukní. Košele alebo bunda okolo pása bola tak populárna pred tridsiatimi rokmi, teraz sa však tento „retro“ štýl vracia, a tak aj viazanie okolo pásu je viac ako štýlové.