Ako si nájsť TOP kúsky v sekáči

Trend rýchlej módy je na ústupe. Dnes je in ten, komu sa podarí nájsť štýlové kúsky bez toho, aby zruinoval životné prostredie alebo svoju peňaženku. Ako si nájsť tie najlepšie kúsky v second hande? Hurá do thrift shopu! Odnesiete si perfektnú pecku?

Bude to nuda? Ani náhodou!

Nakupovanie v second hande je skutočnou zábavou. Aj keď sa vám možno na prvý pokus podarí trafiť podnik nevalnej kvality, nezúfajte. Stále existuje celý rad kvalitných butikov, ktoré sú zamerané na dokonalé oblečenie v perfektnom stave. Väčšinou sa vám ale podarí nájsť skutočný poklad aj v úplnej hrabárni, kde by ste ho len ťažko čakali. Je to dané tým, že majitelia low cost sekáčov väčšinou nemajú veľké povedomie o módnych značkách, takže sa popri handre váľa aj perfektný skvost.

Chce to trpezlivosť

Toto nakupovanie nie je o tom, čo chcete. Do obchodaku idete s víziou toho, čo si chcete odniesť. Nakupovanie v sekáči sa riadi úplne iným pravidlom. Dostanete to, čo chce vás. Samo si vás to vybralo a pritiahlo to vašu pozornosť. Keď si vychytáte, kedy majú v jednotlivých obchodoch nový tovar, máte garderóbu ako zo sna. Iba nemôžete lipnúť na konkrétnom prvku v jedinej farbe. Príde, ale až za čas. Chce to číhať.

Úlovky, ktoré sa točia

Možno aj vy neznášate, keď niekto z vašich blízkych nosí stále to isté oblečenie. Akoby už na ňom daný sveter alebo džínsy priamo rástli. Teraz to ale bude iné. Keď si začnete všímať odev z druhej ruky, zrazu máte možnosť sa obklopiť nápaditým oblečením a vhodne ho kombinovať. Rovnaký outfit tak na sebe nebudete mať ani dlhé mesiace. Prebytky opäť predajte a vydajte sa na nový lov. V kvalitnom sekáči si zoženiete aj krásne topánky a kabelky.

Bye bye, masová produkcia oblečenia. Už sa nebudete chcieť vrátiť späť na konzum. Stanete sa majstrami vo vyhľadávaní krásnych odevov, ktoré majú dušu.