Šalviová u vás doma. Čo vám módna farba prinesie?

Pokojné tóny, ktoré pohladia po duši. Presne to vám domov prinesie útulná šalviová farba. Pozvite ju k sebe domov na návštevu, skvele sa zabýva. Budete nadšení.

Vitajte u nás, šalviová

Lepší kúsok ste si pre svoje garniže, pohovku, alebo napríklad nábytok nemohli priať. Najmä pokiaľ doma máte už niekoľko drevených kúskov nábytku, bude sa u vás šalviová farba skvele udomácniť. Drevené garniže sa tak konečne môžu tešiť na to, až ponesú nový skvost. Síce sa jedná o módny výstrelok a trend roku 2022, ale my si sme istí, že kto si túto farbu obľúbi, už ju nebude chcieť meniť.

Nábytok v štýle moderny aj vintage

Bytoví architekti sa radujú. Konečne totiž niekto prišiel s farbou, ktorá pristane úplne všetkým druhom interiérov. Minimalizmus ocenia jemne šedý nádych šalviovej farby. Štýl Provence a škandinávsky štýl zase budú plesať, pretože je šalviová jednou z pastelových farieb a je úplne umiernená. Vidiecky štýl sa vám vďaka šalviovej farbe podarí vyladiť k dokonalosti. A o boho štýle ani nehovoriac – zemitá farba šalvie dokonale vynikne s vašimi bielymi a krémovými bytovými prvkami.

Tento skvost si jednoducho zamilujete.

Optické upokojenie rozjasnenej mysle

Áno, presne takto by sme to nazvali. Keď sa pozriete na šalviovú farbu, máte okamžite lepšiu náladu. Ste pokojnejší a neriešite nič, čo sa vás netýka. Emócie máte oveľa viac vo svojich rukách, nenecháte sa rozhodiť. Psychologický prínos tejto farby je skutočne značný. Domov sa tak budete tešiť ešte o niečo viac ako predtým. Napokon tu budete mať svoj kút, kde vám bude príjemne.

Bytový dizajn sa vám s módnym kúskom roku 2022 podarí vyladiť k dokonalosti. Stavte na závesy, dekorácie a malé drobnosti. Alebo si touto farbou rovno natrite jednu z komôd alebo skriniek. Stačí len obrúsiť starý náter a vrhnúť sa do renovácie. Bude to krása!