WOOX

Všetko začalo v Českej republike. Najskôr sa spoločnosť sústredila len na výrobu snowboardov a ich viazania. Milovníci zimných športov teda boli prvá skupina potencionálnych zákazníkov, na ktorú chceli zapôsobiť. Lenže ako išli roky, Woox sa stával viac a viac populárne, a preto o pár zimných období neskôr ste sa už mohli stretnúť s touto značkou nielen na výbave pre zimné športy. Woox teraz môžete nájsť na akomkoľvek kúsku oblečenia, na topánkach aj na doplnkoch. Ako túto značku spoznať? Skúste sa vždy zamerať na gombíky, nápisy alebo iné drobné detaily, ktoré dominujú celému kúsku oblečenia.

Značka sa najskôr zameriavala len na snowboard a na ich viazanie. Postupom času sa však ich široká škála veľmi rozšírila. Teraz sa teda zameriava nielen na športové vybavenie, ale aj na bundy, topánky, tričká či kabelky. Medzi populárne patria najmä v zimnom období kabáty.

Aké sú výhody obľúbené značky?

Výhodou tejto značky je to, že v ponuke nájdete ako športové, tak aj elegantnejšie kúsky oblečenia. Bundy môžete kombinovať takmer so všetkým, pretože svojou Visazí sú naozaj multifunkčné. Ak túžite po pohodlnejším looku, k bunkovej len priraďte nohavice a tenisky. Keď mu k nej ale pridáte čižmy nad kolená a obľúbené šaty, vykúzlite tiež elegantnejšieho vzhľadu. Medzi veľmi populárne patria najmä košele, ktoré sú naozaj štýlové.

Woox na trhu teda krížia cesty najmä tým, ktorí sa zháňajú po kúskoch oblečenia. Na svoje si prídu páni, dámy aj deti, pretože značka ponúka širokú škálu práve tohto oblečenia. Medzi tie najlepšie trendy patrí jednoznačne topánky, svetre a kabáty. Košele sú taktiež veľmi vkusné. Okrem iného sa spoločnosť zameriava na snowboardy a snowboardové viazanie, čo bola ich prvá zámienka, prečo zaútočiť na tento trh. Ak by ste túžili po úplnom zimnom vybavenie, vďaka veľmi kvalitným zimným bundám docielite športového outfitu a budete mať po starostiach. Jeden podnik vám totiž vyhovie po všetkých stránkach.