REPLAY

Túžite po naozaj kvalitných džínsach? Zamierte jednoznačne do obchodných reťazcov značky Replay! Táto veľmi známa módna značka sa zameriava predovšetkým na pohodlné džínsy. Túžbu vytvoriť práve tento produkt mal Claudio Buziol v roku 1978. Myšlienka sa zrodila toho roku v talianskej oblasti Veneto a chcela ukázať, že aj džínsy dokážu byť naozaj komfortné. Už z počiatku mala veľký úspech, pretože do tej doby boli džínsy len nepohodlná povinnosť, bez ktorej sme nevyšli von medzi ľudí. Úspech bol teda naozaj na mieste. Ľudia si ju obľúbili, a tak začala značka vyrábať v roku 2001 ešte obuv. O osem rokov neskôr sa ukázala so špeciálnou kolekciou, ktorá sa volala Replay Col Lectors, a tá ukázala džínsy s vodeodolným materiálom.

Keďže sa stala firma veľmi obľúbenou, teraz sa s jej výrobkami môžete stretnúť aj v odevnícku svete. Začala sa totiž zameriavať nielen na džínsy a obuv, ale aj na košele, kraťasy, spodná bielizeň a šiltovky. Jedná sa o veľmi štýlové kúsky, ktoré sú aj po tých rokoch veľmi obľúbené. Ako topánky, tak oblečenie je totiž naozaj pohodlné. Replay navyše pohodlnosť uprednostňuje, a tak sa práve preto stal veľmi obľúbeným v módnom svete.

Vždy štýloví

Značka ide vždy s módou, preto teraz v jej ponuke nájdete prevažne topánky zlatej a striebornej farby. Čo sa týka džínsov, iste neprehliadnite predovšetkým tie deravé, ktoré sú teraz tiež veľmi v kurze a v kurze určite ešte nejaký ten piatok zostanú. Na svoje si ale prídu aj rodičia s deťmi, preto aj do detského oblečenia sa Replay angažuje. V tejto sekcii sa špecializuje predovšetkým na bundy a vesty.

Keďže sa jedná o vážne trendy značku, vždy si môžete byť istí, že budete v kurze. Nech už si kúpite bundu, džínsy, košele, šiltovku alebo topánky, budete žiariť na míle ďaleko, pretože to, že máte štýl, pôjde vážne poznať. Oblečte do tejto značky nielen seba, ale aj svojich partnerov či deti, pretože spoločnosť sa zameriava ako na dámske, tak na pánske i detské oblečenie.