Objemné svetre sú v kurze

Konečne je po tuhej zime. Tá bola tento rok obľúbená iba u nadšencov zimných športov, ktorí si mohli skvele užiť zimné radovánky. Najrôznejších lyžiarske areály si taky nemohli sťažovať. Avšak väčšina z nás už po mínus tridsaťstupňových teplotách, neustáleho sneženia, snehu po kolená a ustavičného poľadovica s radosťou privítala prichádzajúcu jar, ktorá je už takto zo začiatku veľmi teplé. Dni sú oveľa teplejšie ako pred týždňami, slniečko ustavične ukazuje svoje lúče. Ovšem rana a následné večery sú bohužiaľ stále chladné, a tak sa teda nie je čomu diviť, keď si pod ľahší bundu oblečieme naozaj huňatou vrstvu. Väčšinou to bývajú mikiny, cardigany, dlhé rukávy alebo svetre. Tie sú napokon v súčasnej dobe veľmi trendy, a to najmä v objemné a oversize podobe.

Čím väčšie, tým lepšie!

Možno ste sa stretli v obchodnom dome, že si nějakás slečna či pani skúšala sveter, ktorý bol naozaj tak o tri čísla väčšie. Keďže bola žena ako špáradlo, musela mať veľkosť tak XS, lenže sveter bol jednoznačne minimálne Mko. Dôvod tohto zaujímavého momentu je ten, že móda opäť udala akýsi trend, a síce taký, že čím väčšia sveter máte, tým lepšie to je a tým viac ste trendy, štýloví a moderne oháknutí. Nezáleží, či ide o pletený alebo ľahký svetrík, ak je väčšie ako vy sami, máte vyhrané.
Tento väčší sveter možno jednoducho doplniť, a síce úzkymi džínsy. Ak vlastníte tie s roztrhanými kolenami alebo typy, ktoré sú roztrhané od pása až k členkom, urobíte taktiež dobre. Najlepšie sa k danému looku hodí lodičky (trend džínsov, ktoré symbolizujú ležérnosť a pohodlie, a následne lodičky, ktoré sú známkou elegantnosti, sú teraz veľmi v kurze), ale ak sa nechcete trápiť s ihlami, skúste to s obyčajnými lodičkami alebo s chelsea topánky . Tie sú taktiež veľmi „in“. Členkové topánky s gumou na stranách skrátka zabodovali nielen u tohto outfitu.