Wayfarer

Značka Wayfarer už od roku 2009 oblieka všetkých mužov i ženy, ktorí dokážu náležite oceniť originálny osobitý štýl a hľadajú stále niečo iné a nevšedného, čo podčiarkne ich osobnosť. Teda tých, čo sa hneď tak s niečím neuspokojí. Každý začiatok je zložitý a táto značka tiež začínala v malom sortimente a veľmi skromne. Ako rástli stále nové skúsenosti v oblasti sveta módy, presunuli sa z malej dielne do stabilného sídla v meste Havířove. Tu už rozbehla značka Wayfarer svoj business na plné obrátky. V tomto momente už nič nebránilo rozširovať sortiment a pracovať na skvalitňovaní komfortu. Dnešný sortiment je veľmi ucelený a pestrý. 

Wayfarer a bezpečný nákup 

Značka Wayfarer úplne chápe spôsob dnešného predaja aj potreba tovar pred zaplatením vyskúšať. Tieto možnosti spoločnosť ponúka vo svojich. E-shop tejto značky už funguje aj mimo Slovenskej republiky, na slovenské, v Slovinsku, v Chorvátsku a Maďarsku a neustále rozširuje svoje pole pôsobnosti, kedy v nasledujúcich rokoch plánujeme rozšíriť predaj i v ďalších mnohých európskych štátoch. Táto značka je vysoko kreatívny a veľmi hravá. Podporuje okrem iného aj zábavu i radosť zo života. Súčasne sa vedia svojimi kúskami oblečenia aj doplnkov aj výrazne odlíšiť od všetkých štandardných noriem. 

Wayfare, značka neobmedzených možností 

Z veľkého sortimentu a ponuky Značky Wayfarer si vyberú vyznávači všetkých moderných štýlov i módnych smerov. Milovníci streetwearu, klienti milujúci nadčasovú klasiku, všetci čo majú radi konzervatívny a formálny štýl, ale aj tých čo vsádzajú na zmyselnú eleganciu. Tejto značke rozhodne nechýba ani vlastné autorské tvorba s jasnou rozpoznávaním. V ponuke značky Wayfarer nájdete dámske a pánske oblečenie, kvalitná obuv, doplnky, kabelky, tašky, šperky aj hodinky. V širokom sortimente nájdete tričká, blúzky, košele, nohavice, bundy, kabáty či spodné a nočné prádlo.