Playboy

O značke Playboy asi počul každý z nás. Značka Playboy predstavila v roku 2008 svoje prvé parfumy pre mužov aj ženy, ktoré sú zvádzajúce a hravé. Veľmi obľúbené sú najmä dámske parfumy Playboy Play It, alebo pánska rad nesúci mená mnohých známych svetových metropol. Jedinečné parfumy značka Playboy sú vhodné pre moderné osobité zákazníkov sledujúci všetky módne trendy. V prvom rade si ju všetci spájajú skôr s pánskym časopisom, ktorý uzrel prvýkrát svetlo sveta už v roku 1954. Jeho autorom je zakladateľ Hugh Hefner, ktorý sa vtedy rozhodol na titulnú stránku obálky svojho prvého čísla uviesť koho iného, než Marilyn Monroe, v tej dobe samozrejme oblečenú. Išlo o časopis zameraný na erotiku a už vtedy v ňom boli veľmi zaujímavé diskusie a pútavé rozhovory, vtedy napríklad aj s Martinom Lutherom Kingom. 

Playboy a jeho produkty i hravé vône 

Okrem časopisu Playboy rozšírila značka svoje pole pôsobnosti aj do módneho odevného sveta a na produkty kozmetiky. Parfumy Playboy sú dnes predávané a obľúbené všade po celom svete. Zakladajú si najmä na luxusných vôňach a tajomných ingredienciách. Srdce parfumu Playboy je vždy vyrobené z tých silných tónov, ide napríklad o korenie či ovocia. Vône značky Playboy sú predovšetkým naozaj veľmi zmyselné a sexy. Módna značka Playboy, ktorá ponúka v súčasnosti pomerne široký sortiment svojho tovaru, ako sú napríklad tričká, mikiny, nohavice, rôzne športové sety, spodná bielizeň, nočné prádlo, pyžamá alebo i bundy. 

Móda značky Playboy 

Značka Playboy sa zaradila medzi vysoko prestížne značky a má veľmi veľa priaznivcov. Veľmi obľúbenou skupinou ponúkanú značkou Playboy je hlavne spodnú bielizeň a tiež módne kostýmy, ktoré sú veľmi známe najmä z fotografií modeliek z časopisu. Motív už dlho presláveného loga Playboy v podobe zajačika je na každom výrobku, veľmi výrazný treba na kabelkách, peňaženkách a ďalších mnohých doplnkoch tejto značky. Táto značka ponúka ale aj širokú radu všetkých možných šperkov, dámske a pánske obuvi, oblečenia pre ženy aj mužov, spodného prádla, čiapok, rukavíc, šálov, ale aj všetkých možných doplnkov pre domácnosť a obľúbenou kozmetiku i vôňa, tašky, kabelky, šperky i hodinky.