Tri dôvody, prečo si kúpiť viacdielny obraz

Vyplniť holú stenu v obývacej izbe či v spálni môžete rôznymi spôsobmi. Niektorí si na stenu vešia fotografie v rámčeku v domnení, že sa stále jedná o moderný doplnok. Iní si nad svojou televíznu obrazovku vešia poličky či rôzne lampičky, ktoré však nie sú ani zďaleka tak krásne ako obrazy, ktoré perfektne vyplní aj tú sebeväčšia prázdnu stenu. Po akom veľkom obrazu siahnete vy? 

Mnohí ľudia si myslia, že obrazy už vyšli z módy, že sa dáva prednosť zaujímavým policiam či podobným doplnkom, ale nie je to ani zďaleka pravda. Obrazy boli, sú a budú štýlové, preto do nich investujte. Neurobíte krok vedľa najmä vtedy, ak si zaobstaráte viacdielny obraz. 

Aby ste však boli o kúpe viacdielneho obrazu presvedčení, povedzme si tri dôvody, prečo si viacdielny obraz na plátne kúpiť. 

1) Zaujmú na prvý pohľad 

Ak hľadáte obraz na stenu, ktorý na prvý pohľad zaujme, viacdielny moderný obraz ho to pravé. Keďže je veľmi priestranný, zaplní každú prázdnu stenu. Navyše si ho môžete kúpiť v mnohých prevedeniach. Obľúbené sú najmä trojdielne či päťdielnej obrazy na stenu, niektorí však siahnu rovno po sedemdielnej obrazu, ktorý taktiež nie je zlou voľbou. 

Medzi najviac kupované obrazy patrí viacdielne obrazy miest či krajiny. Ak však chcete rozbiť neutrálne, nudnú kombináciu, najlepšou voľbou sú abstraktné obrazy, ktoré zaujmú na prvý pohľad. 

2) Môžete si vyrobiť vlastné viacdielny obraz 

Je skvelé, že si môžete nechať vyrobiť svoj vlastný viacdielny obraz napríklad s vašou fotografiou. Takzvané foto obrazy sú skvelým darčekom k narodeninám, ale tiež si ich mnohí kupujú len tak – do obývacej izby či do spálne. 

3) Nie sú drahé, ak viete, kde nakupovať 

Ak ste v minulosti pátrali po podobných obrazoch, iste ste väčšinou narazili na šialene drahé kamennej predajne či internetové obchody. V tom obrovskom množstve predajcov je však internetový obchod topobrazy.cz, kde nájdete viacdielne obrazy za skvelé ceny! Ponuka je skutočne široká a rozmanitá, záleží len na vás, aký obraz získa vaše srdce.