Módne účesy pre leto 2018

Aké módne účesy prinesie rok 2018? Nechajte sa inšpirovať z prehliadkových mól! 

Tak ako s príchodom nového ročného obdobia sa mení príroda, tak aj my ženy potrebujeme zmenu z chmúrneho zimného stereotypu. A prečo teda nezačať nové obdobie moderným účesom? Inšpiráciou pre naše účesy na leto 2018 nám môžu byť účesy od profesionálnych kaderníkov. 

Účesom pre leto 2018 vládnu sponky 

Zaspomínajte na detské roky a vráťte sa ku sponkám. Do vlasov použite jednoduché vlásenky, ktoré slúžia pre dekorovanie až kreslenie obrazcov vo vlasoch. Späť do módy idú tiež výrazné sponky nahrádzajúci šperky. Zopnúť vlasy nimi môžete po stranách hlavy, a to najlepšie v tejto sezóne symetricky. Sponky pristane ako vlnitým tak rovným vlasom a najlepšie vyzerajú zladené s vašim outfitom. 

Rovné vlasy sú už pasé 

Už je koniec zdĺhavému rovnanie vašich vlnitých vlasov! Ak chcete byť šik a moderné pre toto leto nechajte kučery vyniknúť. Vlnité vlasy vyzerajú veľmi sexy a budí nedbalou eleganciu. Vďaka dobre zvoleným vlasovým prípravkom vám takýto účes nezaberie veľa času. 

veľké čelenky 

Áno! Opäť sú späť tiež čelenky. Stačí vám širší látková čelenka a máte skvelý, rýchly účes pre tohtoročné leto. Čelenku možno použiť do dlhých, polodlhých ale aj krátkych vlasov. A ak vás čaká zvláštne slávnostnú udalosť, tak na dnešnom trhu nájdete široký výber týchto čeleniek pre každú príležitosť. 

Wet hair look 

Poznáte Wet hair look? Nie? Tak pre tohtoročné leto by to bola veľká chyba! Dokonalý make-up a trocha odvahy a potom vám wet hair look, teda mokrý účes pristane. Zvýraznite oči, odhaľte uši vyčešte vlasy z čela a módne účes pre leto 2018 je na svete! Ako na neho? Určite sa o neho nesnažte veľkým množstvom gélu, ale použite kvalitné prípravky pre špeciálne styling.