LANCOME

Keď kozmetika, tak jedine luxusné. Práve tou je totiž veľmi populárna značka Lancome, ktorá je od roku 1964 vo vlastníctve L’Oréal. Jedná sa o divízii tých najluxusnejších kozmetických produktov, ktoré sa špecializujú nielen na starostlivosť pleť, ale aj na parfumy či najrôznejšie make-upy, ktoré sú používané tými najlepšími vizážistu na celom svete. Tieto produkty má vo svojej zbierke aj niekoľko hviezd vlastniaci Oscarmi, ďalej najrôznejšie módne návrhári, ktorí spolupracujú s tými najväčšími modelmi módneho sveta. Aj keď sa síce nejedná o zrovna lacnú kozmetiku, za kvalitu sa skrátka musí platiť. Prvých päť vôní sa ocitlo na predajných pultoch v Toce 1935 v Bruseli a od tej doby jej popularita stále stúpa. Teraz sa s nimi stretnete nielen v ich kamenných obchodoch, ale aj v najrôznejších parfumériách (napríklad značiek Sephora alebo Douglas).

LANCOMELancome pre veľkú veľa žien znamená iba vôňu, avšak svet si táto značka podmanila najmä svojimi make-upy. Zapáčila sa tiež ale svojimi produktmi v oblasti starostlivosti o pleť. Krémy, mastičky a vodičky proti upchatým pórom, mastnej pleti, akné či balzamy proti suchým perám nepoznajú obdoby. Stačí len chvíľka pravidelného používania a zrazu všetky tieto problémy zmiznú a každá žena, ale aj muž sa môže pýšiť krásnou pleťou bez najmenších nečistôt.

Najmä obľúbené sú rúže, ktoré sú teraz ponúkané v širokej škále. Keďže sú v súčasnosti veľmi obľúbené tmavé odtiene, ktoré siahajú až k tým najtmavším farbám (až k čiernej), môžete si byť istí, že práve tieto farby nájdete v ponuke značky Lancome. Pravdaže ak patríte k tým, ktorí sú zástancami klasických svetlejších farieb, tiež nebudete sklamaní.

Výrobky tejto značky by mal vlastniť každý. Nielen parfum by mal byť v osobnom vlastníctve každého z nás, ale taky aj iné produkty, ako, už spomínané, krémy, balzamy, make-upy alebo rúžu, ktoré na perách vydrží v každom okamihu.