Veľký šatník musí mať v dome každá žena

Keď mu chce muž urobiť žene radosť, zriadi jej krásny veľký šatník v dome. Väčšina žien si pri zariaďovaní svojho domu väčšinou dbá na to, aby sa naozaj šatňa v dome nachádzala, pretože predsa len sa jedná pre ženy o akúsi bariéru, útočisko, ale zároveň o akési osobné súkromie, do ktorého sa vždy môže žena vrátiť po náročnom dni v práci. U svojich topánok a oblečenia vždy nájde útechu, pretože s radosťou vždy v depresii pridá na ramienko nejaký nový kúsok, ktorý si práce z dôvodu nepríjemné nálady kúpila. 

Ide o bežnú vec, a tak sa s tým muž musí skrátka vysporiadať. Čo je však prekvapivejšie a lepšie pre mužov, je to, že bude úplne hýčkaný a milovaný, ak treba k narodeninám dá manželke alebo partnerke práve takú jednu vyhradenú miestnosť v dome, ktorú bude milovať hneď po prvom okamihu, kedy ju uvidí. Páni sa môžu skvele inšpirovať z filmu Sex v meste, kde predsa aj pán Božský učinil hlavnú herečku šťastnou práve vďaka obrovskej šatni, ktorú by naozaj milovala každá žena. 

Čím väčšie, tým lepšie 

Ženy sa tiež mnohokrát nechávajú inšpirovať aj filmom Denník princeznej 2, v ktorom aj tu hlavná hrdinka dostane sa svojou novou spálňou tiež skvelú šatňu. Niet sa čomu čudovať, keď pri prehliadke mnohých domácností nájdete v tejto miestnosti vysúvací šuplíky so šperkami, so slnečnými okuliarmi. Všetko sa následne bude ovládať stlačením jedného tlačidla. Inšpirácia je určite z toho filmu. 

Ovšem mnoho žien si teraz začína budovať svoje menšie šatníčku práve vo svojej spálni. Vyhradí si celú veľkú skriňu, ktorú si pri zariaďovaní bytu nechajú zabudovať, a tú sa snaží čo najlepšie vyplniť. Pánom väčšinou naozaj stačí len malá komoda s jedným zásuvkou na topánky. Samozrejme ak sú páni vášniví módne maniaci, mohli by sa ich partnerky riadne naštvať, pretože sa im do skrine bude skrátka stále pchať. To potom bude chcieť nájsť si niečo iné a väčšieho, kam by sa zmestili šatníky nielen pre ňu, ale aj pre neho.