Tohtoročné módne kúsky a ktorý z nich je najpodivnejšie?

Móda so sebou každú sezónu prináša kúsky, ktoré mnohokrát dokážu vyraziť dych z pľúc. Niekedy sa jedná o kúsky, ktoré veľmi dobre poznáme, pretože sa s nimi stretávame v maminej šatníku. Takéto kúsky sú prevzaté zhruba z osemdesiatych rokov, kedy sa na diskotékach tancovalo na nestarnúci hity Michala Davida a skupinu Reflexy. V poslednej dobe sme sa stretli napríklad so zvonovými nohavicami, avšak tieto nohavice sú a vždy boli „out“. Ak sa ešte niekedy ukážu na pultoch obchodov, nikdy snáď nezažijú to, že by išli, ako sa hovorí, „na dračku“. V posledných niekoľkých týždňoch sme sa stretli avšak s oveľa podivuhodnějšími kúsky, ktoré sa stali napodiv naozaj obľúbené. Jedná sa predovšetkým o topánky, a to o dvoje druhy. Ich predajnosť je úplne nepochopiteľná! 

  • Chlpaté nazouváky 

Nazúvaky sa stali všeobecne v poslednej dobe úplne fenomenálnym kúskom, ktorý rozhodne musí každá žena vo svojom botníku mať, nech už v akejkoľvek forme. Cez leto sa však na pultoch obchodov s obuvou dostalo miesto aj pre také nazouváky, ktoré sú doslova teplé, a to vďaka chlpatému povrchu. V lete sa tak ženy mohli pýšiť chlpatými nazouváky, v ktorých bolo síce horúco, ale na druhú stranu je udávala móda. Napodiv idú tieto nazúvaky doslova na dračku. Keby bola zima, človek by sa tomu nečudoval, pretože predsa len doma sa v zime teplá obuv vždy hodí, avšak keďže ešte teploty nesiahajú do mínus dvadsiatich stupňov Celzia, stojí nad tým rozum. 

  • Topánky sdiamantmia podobnými aplikáciami 

Mnoho žien začalo navyše nosiť také topánky, ktoré sú uzavreté až k členkom a na podpätku. Takéto topánky majú šnurovanie naozaj až nad členky a podpätok je veľký minimálne osem centimetrov. To by však nebolo nič zvláštne, keby sa však nepredávali s mnohými aplikáciami na ich povrchu. Najčastejšie sa stretneme s diamantmi alebo dokonca s ostňami, ktoré neurobia ani jeden outfit štýlový.