Spoznajte hit tohtoročnej letnej sezóny. Čo sa nosí?

Každé ročné obdobie sa na poli módy objavia nejaké kúsky, ktoré sú pre dané ročné obdobie typické. Ponúka sa otázka, čo je typické pre tohtoročnú letnú sezónu? Predsa len tá je v plnom prúde a nejedna žena chce nosiť to, čo sa teraz nosí. Prezraďme si teda tohtoročný hit, ktorý doslova berie dych!

Jednoznačným tohtoročným hitom sezóny sú sukne a šaty s gombíkmi. Možno si ich pamätáte z osemdesiatych rokov, kedy sa hojne nosili. Na módnom móle teda nie sú práve nováčikom, napriek tomu sa vo veľkom dostali do obchodov až teraz.

Ženy nedajú počas leta na šaty a sukne dopustiť, nedajú teda určite dopustiť ani na tohtoročnej hit v podobe sukní a šiat na gombíky. Nemýlim sa?

Doplňte svoj šatník týmito kúskami

Ak potrebujete svoj letný šatník doplniť niečím jedinečným a ojedinelým, prečo nedoplniť svoj šatník práve šaty a sukňami s gombíkmi? Môžu byť akokoľvek farebné, môžu byť vyrobené z akejkoľvek látky, môžu byť kontrastné alebo skôr neutrálne. Je to len na vás, gombíky sú však in! Najmä sú in šaty alebo sukne, ktoré majú takzvané dvojradové zapínanie.

V súčasnej dobe sa gombíky veľmi často kombinujú s úplne prírodnými materiálmi, ku ktorým sa radí napríklad ľan. Tiež sa gombíky kombinujú so základnými prírodnými farbami. Neuvidíte je na fosforových sukniach, ale skôr na béžových alebo bielych modeloch.

Rovnako ako šaty, tak aj sukne sú často k dostaniu zavinovacie alebo v košeľový prevedení. Tiež nájdete šaty a sukne s gombíkmi aj v džínsovom prevedení alebo v prevedení plisovanie.

Kde sukne a šaty s gombíkmi nájdeme?

Dnes sú akékoľvek šaty a sukne s gombíkmi k dostaniu na každom rohu. Nájdete ich v obchodoch značky Reserved, Zara, tiež v obchodoch Stradivarius alebo Next. Najviac atraktívne sú elegantné puzdrové sukne alebo midi sukňa, dokonca sa začali opäť nosiť aj sukne v mini dĺžke. Čo sa týka šiat, vedú hlavne spomínané šaty s dvojradovým zapínaním alebo šaty s výstrihom do V.