Ryšavky to majú s obliekaním najjednoduchšie. Aké kombinácie im pristanú?

Mať ryšavé vlasy sa na základnej škole zdá ako číre peklo. Legraci si z vás robia snáď aj dvere od spoločnej školskej šatne. Potom sa ale situácia zmení a máte zrazu obrovskú výhodu. Môžete si obliecť modely, o ktorých si iné ženy môžu nechať len snívať.

Čiernobiela kombinácia, značka ideál

Skombinovať čiernu a bielu tak, aby to nepôsobilo nepatrične, to chce poriadny cit pre módu. Alebo tiež ryšavé vlasy. Rusovlásky totiž môžu tieto dve farby kombinovať úplne bez obmedzenia. Vďaka ich kontrastnej farbe vlasov sa môžu tešiť na dostatok pozornosti. V čiernej a bielej nebudú nikdy fádne.

Jesenné farby po celý rok

Prajete si cítiť sa skvele? Oblečte si dnes na seba kombináciu typických jesenných farieb. Práve kombinácie žltej, oranžovej a hnedej sú na majiteľkách ryšavé hrivy najkrajšie a dodávajú im prirodzený náboj a energiu. Pokiaľ nie je váš deň bohvieako veselý, práve táto kombinácia sa vám bude výborne hodiť.

Netradičná bižutéria

Vyrábate šperky? Alebo si prajete zaujať práve pomocou ručne tvorených kúskov bižutérie alebo minerálov? Vydajte sa do doposiaľ neprebádaných vôd a nakúpte si tieto módne doplnky. Určite vám pristanú. Zatiaľ čo na čiernovláskach bižutérie pôsobia príliš preplácaným dojmom a bledé blondínky s týmito doplnkami pripomínajú dievčatá od kolotočov, ryšavky vyniknú. Budete za dámu s eleganciou, ktorá by sa dala rozdávať.

Strihová asymetria

Ešte jeden tip by ste si mali zapísať priamo za uši – ryšavým dievčatám pristanú asymetrické strihy a originálne poňatá móda. Sú tými najlepšími modelkami pre ručnú výrobu odevov. Nehľadiac na ich konfekčnú veľkosť alebo vek. Na ryšave bude všetko vyzerať ako umelecké dielo.

Jediné, čomu by sa ryšavky mali vyvarovať, je šedá farba. V tej budú naozaj za bledú šedú myšku. Šedú si teda vezmite len v prípade, keď si prajete nasadiť mimikry a úplne splynúť s davom.