Žiadosť o ruku, akú by si priala každá! 3 tipy, ako na to

Žiadosť o ruku môže byť niekedy úplne spontánna a neočakávaná. Inokedy si to vyžaduje týždne príprav. Ako chcete, aby váš veľký deň prebiehal? Chcete na konci počuť sladké ÁNO?

Pri svetle tisícov svetiel

Požiadať ženu o ruku si vyžaduje veľa odvahy. Určite už premýšľate, ako to urobiť. Nemala by to byť triviálna záležitosť. Ohňostroj môže pomôcť. Práve vo svetle tisícich svetiel môžeš vyznať svoju lásku. Alebo pripravte romantický večer a pri žiadosti o ruku odpáľte svadobný ohňostroj. Obaja si tento čarovný okamih zamilujete a budete naň s láskou spomínať.

Urobte veľké gesto

Čo by ste povedali na to, keby ste svojho partnera prekvapili neočakávaným výletom? Môžete ju vziať na eurovíkend do mesta, ktoré si už dlho želá navštíviť. Alebo si urobte výlet na miesto, ktoré má naozaj rada. Ísť do hôr alebo na pláž? Pripravte si prsteň a počkajte na správny okamih. Na mieste, ktoré je pre ňu také významné, ju ľahko oslovíte. Nezabudnite si urobiť prvú spoločnú fotografiu do albumu.

Aj v domácom prostredí môžete zažiariť

Nemáte momentálne finančné prostriedky na cestu do zahraničia? Na tom nezáleží. Dokonalú romantiku si môžete vychutnať aj doma. Vytvorte zoznam skladieb, ktoré vaša milovaná osoba miluje. Pripravte krásnu večeru a rozhodne nešetrite kvetmi. Vyzdobte celú miestnosť kvetmi a pripravte si aj romantické sviečky. Ako program v televízii môžete po žiadosti o ruku prehrať video s vašimi spoločnými fotografiami. Vaša milovaná bude prekvapená, koľko práce ste si dali s prípravami. Nie je dôležité, kde ste, ale že ste spolu.

Každá žiadosť o ruku je spojená s romantikou alebo aspoň s maximálnou snahou o oslovenie zo strany muža. Čo tak ohňostroj, výlet alebo dokonalá večera v byte plnom kvetov?