Jarné trendy na rok 2022: Crop top, overshirt, palazzo nohavice

Nezmeškajte prehliadku jarných vychytávok pre váš šatník na jarnú sezónu roku 2022. Budete sa radovať! Čaká na vás príliv farieb, strihov aj doplnkov, ktoré si zamilujete.

Dobrý deň, pupok von

Presne tak, crop top sa s prvými jarnými lúčmi hlási o svoje slovo. Najlepšie tento krátky topík skombinujete s nohavicami alebo sukňou s vysokým pásom. Boubelky si môžu vypomôcť kombináciou topu s upnutými džínsami, kedy dokonale vynikne postava presýpacích hodín, ktorú im iné ženy závidia. Máte menšie prsia? Pomôžte si nariasením na svojom tope.

Crop top sa skvele kombinuje s ďalším kúskom, overshirt.

Stačí jeden gombík a budete trendy

Overshirt je vrchník, ktorý si prehodíte cez crop top. Môže mať podobu so stojačikom, ale aj bez. Pokiaľ má overshirt gombíky, nechajte sa uniesť na módnej vlne a zapnite si ho iba na horný gombík. Nápadité, pozrite.

Palazzo nohavice: I love!

Áno, milujeme palazzo nohavice, a to veľa. A naivne dúfame, že ich módna nadvláda nikdy neskončí. Keď si tento kúsok oblečiete, ihneď spoznáte prečo. Pohodlný strih, v ktorom sa cítite ako v pyžame alebo teplákoch, ale zároveň dokonalý módny vzhľad. Kto by si práve toto neprial. Palazzo nohavice kombinujte s upnutým topom a pohodlnou obuvou. Nikdy neurobíte krok vedľa, keď si zaobstaráte farebné nohavice ak nim top v bielej alebo ivory farbe.

Maxi bag

Ani v doplnkoch sa tento rok nebude hrať na faloš. Je jasné, že toho do práce potrebujeme doniesť veľa – notebook, desiatu, niečo dobré na pitie. Do malej kabelky sa to rozhodne nezmestí. A preto prichádza na scénu maxi bag – skutočne veľká kabela. Uschováte do nej všetko potrebné, a ešte vám v prípade potreby poslúži ako dokonalý vankúš.

Trendy tohto roku si zamilujete. Nezabudnite, že vždy je potrebné vyberať oblečenie tak, aby ste sa v ňom cítili sebavedome a jedinečne. Názory okolia sa už nepočítajú. Originalita, dopredu!