Prešívané vesty sú trendom tohtoročnej jesene

Väčšina ľudí sa už zababušuje do svojich mikín a svetrov, ale nájdu sa tu tí, ktorí ešte len hľadajú vhodné kúsky na zimu a jeseň, ktoré by im vytúžené teplo priniesli. A práve tí sa pýtajú, aké sú aktuálne trendy, nad ktorými sa oplatí pri zostavovaní jesenného šatníka zauvažovať. Už nejaký ten piatok sú nadmieru štýlové vesty. Zatiaľ čo minulý rok patril tým pleteným, tento rok sa nesie v znamení prešívaných alternatív.

Umenie vrstviť

Možno si hovoríte, že vesty sú zbytočným módnym kúskom, ktorý sa neoplatí. Veď nám musí byť na paže zima. Lenže ich kúzlo tkvie v umení vrstviť. Sú nielen príjemným oživením outfitu, ale tiež prináša požadovanú ochranu a teplo nášmu chrbtu, čo je fantastický efekt, nemyslíte?

Aby vám však netiahlo na ruky, ako iste mnohí poznamenali, je nutné začať oblečenie vrstviť. Viacero tenkých vrstiev na sebe – to je kľúč k tomu, aby ste aj v zime nosili ľahšie obľúbené oblečenie bez toho, aby ste riskovali prechladnutie.

Neutrálne farby frčia

Ak hľadáte ideálnu prešívanú vestu, ktorú ľahko zakomponujete do svojho nielen jesenného, ​​ale aj jarného šatníka, siahnite po neutrálnych verziách. Béžová, hnedá alebo čierna – alternatívy, ktoré ľahko skombinujete prakticky so všetkým, čo vám drieme doma.

Ak navyše nájdete verzie s kapucňou, je to pomyselná trefa do čierneho. Pekne sa vám totiž spoja s mikinami s dlhým rukávom a ležérny look je na svete.

Aj s podpätkami dokonale hrajú

Pokiaľ si však nájdete alternatívy bez kapucní, môžete k nim s čistým svedomím skombinovať aj podpätky. Čižmy po kolená alebo nízke čižmy s vyšším podpätkom opticky predĺžia postavu a teplo zaistí sveter, ktorý si pod prešívanú vestu oblečiete.

Prípadne pokiaľ nájdete variant s viazaním v páse, podarí sa vám vykúzliť takzvanú siluetu presýpacích hodín. Tým fantasticky vynikne pás a upozadí sa nedokonalosti.