Obleč nielen kabát

Chladné počasie je tu, toho si všimol naozaj každý. Letné oblečenie je už dávno zabudnuté v zadnej časti vášho šatníka a na popredí sa dostáva oblečenie, ktoré vás zaručene zahreje, keď slniečko už štrajkuje. Kto sa tešil na babie leto, bude tento rok asi trochu sklamaný.

Čo teda obliecť, aby nám bolo teplo, ale zároveň ste bola IN? My vám poradíme!

Pončo

To, že kožená bunda vládne jesene, vieme už dávno. Kto nemá koženú bundu, akoby ani nebol. Tiež kabát zaručene nesmie chýbať vo vašom šatníku. Tento rok obzvlášť ten károvaný. Ale máte tam aj pončo? Že nie? Tak to je teda obrovská chyba. Ak sa obávate, že by ste mohli v Ponca umrznout, tak zahoďte obavy stranou. Pončo je báječné v tom, že vďaka svojej voľnosti ho môžete dosť podvliecť. Takže ak patríte medzi milovníčky vrstvenie, tak sa nemáte čoho báť.

Pončo sa hodí ako do práce, tak na jesenné romantickú prechádzku. Tohtoročným hitom je jednofarebné pončo, neostýchajte sa siahnuť aj po výrazných farbách ako je červená či horčicovo žltá. Vďaka jednofarebnosti sú pončá ľahko kombinovateľná. Hodí sa ako k elegantnému oblečenie, tak aj k džínsom.

Bunda do nepohody

Táto bunda sa skvele hodí pre toto nepredvídateľné počasie. Ráno, keď vychádzate do práce, tak to vyzerá, že bude krásne a podľa toho sa tiež oblečiete. Ale ajhľa ono sa nám dopoludnia zatiahne a začne pršať. Čo teraz? No s touto bundou vás nič neprekvapí. Jej dĺžka je takmer ku kolenám, je z nepremokavého materiálu a tiež ju nechýba veľká kapucňa, ktorá je tento rok veľmi moderný. Takže ak nemáte práve pri sebe ani dáždnik, vôbec sa nemusíte obávať.