Aké nočné pyžamo je pre ženu to pravé?

Ženy na seba dbajú aj vtedy, keď spí. Predsa len či s nimi spí aj partner, potom je nutné, aby na seba pomerne hľadeli. Samozrejme make-up nie je nutnosťou, navyše škodí pleti počas noci, však takéto sexi pyžamo – prečo by nie. Avšak nie každá žena miluje pyžamá, pretože sa ju v nich môže horšie spať. To je to isté ako u mužov – tí väčšinou spí iba v trenkách, pretože tepláky sú im nepohodlné rovnako ako krátky spodný diel pyžama.

Samozrejme aj ženy milujú také svoje pohodlie a väčšinou spí hlavne v nejakom väčšom tričku po partnerovi. Práve v tom sa cíti najlepšie, ale povedzme si pravdu – tričká sú naozaj len pre domáce spanie. Ak sa vrhnete do víru veľkomesta a rozhodnete sa prespať v nejakom hoteli alebo niekde na dovolenke v hoteli, musíte si nejaké pyžamo zabaliť.

Čo saténové?

Páni, keď vyberajú pyžamo pre svoju ženu, potom väčšinou siahnu po saténovom prevedení, ale ženy nie sú práve dvakrát zapálené do tohto štýlu pyžama. Väčšinou sa im dokonca stráni. Sú síce úplne hebučké, ale bohužiaľ sa v nich úplne nepohodlne spí, pretože celé telo v tomto pyžame kĺže. Mimo to je veľakrát toto pyžamo urobené tak, že vrchný diel alebo košieľka je na úzke ramienka, tak si veľa žien sťažuje na to, že prsia nezostávajú tam, kde by mala byť.

A čo cez zimu?

Samozrejme niekto saténová pyžamá miluje, ale ak je zima, tak ani saténové podoby nie sú to pravé. V tomto prípade by ste mali siahnuť po klasickom dvojdielnom pyžame, ktoré nájdete s dlhým spodným dielom – teda s takým, ktorý vyzerá ako tepláky. V zime je v tomto druhu pyžamá úplne fantasticky – to sa musí nechať. Navyše sa dnes v obchodoch nájde v tak skvelých prevedeniach, že zrak prechádza.

Dneska však pyžamo nájdete v rôznych druhoch, nielen v týchto dvoch prevedeniach. Nájdete Šortkové verziu, nájdete mnoho a mnoho krásnych nočných košieľok, avšak pravdou je, že keď ženy môžu, potom spí jedine v priateľovom tričku.