Páni, viete ako nosiť tielka?

Pánske tielko musíte vedieť nosiť. Nie je stále asi zrovna najštýlovejším kúskom pánskeho šatníka, napriek tomu k letu vyslovene patrí. Bohužiaľ si môžeme za to sami, že je ešte veľmi zanedbávaným kúskom v pánskom šatníku. Spôsobom, ako ho väčšinou páni nosia, bohužiaľ moc neoslní. Pánske tielko je ale v letných dňoch, kedy teplota prudko stúpa mnohokrát do extrémnych tropických výšin, veľmi dobrým spôsobom, ako prežiť spaľujúci žiar nielen v meste. Pokiaľ na to pôjdete naozaj s citom a zvolíte tú správnu cestu, bude na vás vyzerať naozaj skvele. Len je treba si uvedomiť pár jasne daných pravidiel, ktorých je veľmi radno sa držať a vyhnúť sa tak módnym prešľapom. 

Pánske tielko 

Keď sa povie pánske tielko, predstavíme si veľmi často predovšetkým tielko v spojitosti s mužmi. S tými, čo trávia väčšinu svojho času športom, najmä v posilňovni, aby svoje vypracované telo mohli celému svetu v tom najtesnejšom prevedení svojho zvoleného športového tielka, mohli ukazovať. To je ale často z umelých materiálov, nič moc sexi vzhľadu. Určite v ňom vaše muskulatúra vynikne, ale nech je sebeväčšia, tomuhle spôsobu sa naozaj radšej oblúkom vyhnite. Budete sa v ňom potiť a nebudete v ňom vyzerať dobre. Získať si imidž dedinského vyhadzovača nie je zrovna to pravé orechové. Tesné tielko je v posilňovni asi super, ak si ho ale oblečiete inam, je to krok veľa mimo dobrý vkus. 

Držte sa pravidiel 

Tielko by vám malo sedieť na tele tak, že vám bude voľné tak asi na 4 až 5 cm od tela. Musia byť z prírodných materiálov vysokej kvality. Tielko má plniť funkciu tričká, takže vám z neho nesmie najmä v oblasti hrudníka nič vytŕčať a malo by zakrývať všetko, čo zakrývať má. Jeho dĺžka by mala byť rovnaká ako u bežne nosenej tričká, teda kúsok pod úroveň opasku. Tým odlišným detailom je najmä šírka ramienok. Tá by nemala byť užšia než je 7 cm. Nesmie nám pripomínať tie známe sieťovanie nátelníky, ktoré sa nosia len v zime ako podvlékací. Širšie ramienka a voľný strih je stávkou na istotu.