Nekončiaca dovolená

Tak už zase sedíte v práci, a len v spomienkach sa vraciate na prechádzky po pláži či podvečernom meste. Na sebe máte krásne, pohodlné letné šaty s uvoľnenými motívmi. Tak rada by ste ich opäť obliekla, ale zakaždým, keď pre nich siahnete do šatníka, je opäť vrátite na to isté miesto s myšlienkou, že dovolenka je jednoducho nenávratne preč. Musí počkať na budúci rok. Oblečiete blúzku, sukňu a ide von.

Môžeme vám s kľudným srdcom povedať, že robíte chybu. Prečo sa necítiť voľne ako na dovolenke aj tu doma?

Trópy aj tu

No vysoké teploty tu máme ako pri mori. Prečo sa tu tiež tak neobliekať? Veď ľahké šaty a prírodné vzory k letu proste neodmysliteľne patrí, nech už ste kdekoľvek.

Preto zahoďte stud a pokojne tie dovolenkové šaty s potlačou palmových listov vytiahnite. Určite si neurobíte hanbu ba naopak. Tento motív proste letí, nech ste na dovolenke alebo doma. Tiež sa nebojte prikúpiť si šaty, blúzky, sukne s kvietkovaným vzorom. Tento vzor je potrebné nechať vyniknúť, a preto voľte ďalšie doplnky či oblečenie v jednofarebnom duchu.

Tiež je tu tá možnosť to prehodiť. Oblečte napríklad čierny overal a k nemu siahnite po vzorovaných doplnkoch. Taká kvetovaná kabelka alebo tenisky nie sú na zahodenie.

Ak sa vám zdá, že je tento vzor už opozeraný vymeňte ho za vzory zvieracej. Taká blúzka s tigrím vzorom a k nej čierna sukňa sú zaručene sexy letné kombinácií. A ak vás čaká chladnejší večer, doplňte tento outfit štýlovú džínsovú bundičkou. Obuť môžete ako tenisky, tak lodičky.