Leto bez celulitídy? Žiadny problém vďaka moderným metódam

Nevzhľadné nerovnosti pokožky známe pod názvom celulitída trápi predovšetkým ženy. Estetický nedostatok sa často vyskytuje hlavne v problematických partiách, ako sú zadok, stehná, či spodná strana paží. Snahy o redukciu celulitídy môžu byť veľmi zdĺhavé a s nie príliš dobrým výsledkom. Našťastie existuje metóda, ktorá dokáže veľmi výrazne pomôcť. 

Hladšia pokožka a úbytok centimetrov 

Pre odstránenie celulitídy je vhodný prístroj BodyShape®. Ide o bezbolestné neinvazívne ošetrenie, ktoré pôsobia hneď na tri dôležité veci naraz. Napomôže likvidáciu tukových buniek v problematickej oblasti, podporí spevnenie pokožky a stimuluje krvný obeh. Skombinovaním všetkých týchto troch funkcií vzniká účinná metóda pre zosilnenie a spevnenie kože v problematických oblastiach. 

Bezbolestné ošetrenie s dobrým výsledkom 

Bezbolestné ošetrenie prístrojom BodyShape® s cieľom odstránenie celulitídy aktivuje v tele dôležité pochody slúžiace k podpore tvorby kolagénových vlákien v pokožke, čím sa výrazne posilní pevnosť a zmizne nerovnosti. Efekt ošetrenie sa rozvinie v priebehu troch až šesť týždňov. Ak máte väčšie problémy s celulitídou a chcete zaznamenať ešte väčší rozdiel, je vhodné ošetrenie opakovať s mesačným odstupom. Dôležité je vybrať si kliniku, kde poskytujú ošetrenie certifikovaným prístrojom pre čo možno najlepšie výsledky. Na klinike Mediestetik sa stretnete s profesionálnym prístupom a môžete si vybrať aj ďalších moderných metód pre skrátenie cesty k vysnívanej postave. 

Korigujte celulitídu dodržiavaním zdravého životného štýlu 

Niekto má genetické predispozície pre väčšiu náchylnosť k ukladaniu tuku do problematických partií a tvorbe celulitídy. Iný má naopak to šťastie, že zdedil pevnú pokožku a rýchlejší metabolizmus, vďaka ktorému takmer nemôže pribrať. Aj tak však platí, že pevnosť pokožky a zásoba tukových buniek sa dá regulovať s pomocou zdravého životného štýlu a dostatku pohybu. Pre sviežu a vypnutú pokožku je dôležitý najmä pravidelný a dostatočný pitný režim, ktorý sa postará o hydratáciu. Dlhodobé sedenie prerušujte aktivitou pre rozprúdenie krvného obehu a vyhýbajte sa príliš tesnému oblečenie.