Kuchyne na mieru na celý život

Kuchyňu v novostavbe alebo po rekonštrukcii bytového jadra je najlepšie na mieru. Priestorové dispozície možno veľmi dobre využiť pre vytvorenie veľmi modernej kuchyne, ktorá zodpovedá vysoko funkčným aj estetickým požiadavkám dnešnej doby. Odborníci vám veľmi radi poradia, ako dosiahnuť najlepšieho efektu. V dnešnej dobe kuchyne slúži na viaceré účely. Nejde len o prípravovňu pokrmov a jedálenský kút, ale aj o dôležité miesto k rodinným, priateľským a sociálnym stretnutím. Preto sa často stretávame s tým, že sa rovno kuchyne prepája s jedálňou, ale aj s obývacou izbou. Tak vzniká jeden veľký priestor, v ktorom můžetezvesela vegetovať a komunikovať s rodinou a priateľmi.

Praktická a krásna

Kuchyňa musí byť vysoko funkčné a poskytovať príjemné prostredie. Nábytok a spotrebiče potom musí poskytovať priestorové usporiadanie pre ľahký pohyb pri práci a logické radenie, aby sme mali vždy všetko po ruce.Paleta farieb a materiálov nám pomôžete vytvoriť kuchyňu podľa predstáv. Najodolnejšie je masívne drevo, ktoré sa skvele uplatní u tvarovaných dvierok, jedálenských stolov i stoličiek. U kuchynských zostáv sú populárne aj ľahšie, moderné a nemenej kvalitné materiály. Obľúbená sú lamina, teda dosky z drevotriesky. Vyššia triedu potom zastupuje dýhaz tuzemských aj exotických drevín a dá sa moriť do rôznych odtieňov. Alternatívou sú fóliovaná dvierka z MDF dosiek dodávaná v pestrých farbách a matnej alebo lesklej úprave. Drevo možno tiež rôzne kombinovať s kovom alebo sklenenými výplňami.

Dajte slovo profesionálom

Môžete si vybrať zo sériových zostáv, z dlhodobého hľadiska to ale nie je najlepšie riešenie. Nábytok na mieru sedí presne do priestoru a dosiahnete efektívnejších výsledkov. Dizajn tiež málokedy zodpovedá úplne našim predstavám, musíme potom robiť kompromisy. Profesionál vždy pomôže zhotoviť návrh, ktorý bbud stopercentne vyhovovať. Môže ísť o rustikálne ladenú kuchyni, alebo napríklad o moderný minimalistický dizajn. Trendy sú aj vintage kuchyne, retro i funkcionalizmus. Dostanete 3D návrh a prispôsobíte si všetko cenovým možnostem.Pokud ešte tápate o ideálnom vzhľade kuchyne, fotogaléria zaujímavých realizácií možno pomôže. Príprava jedla na poriadne pracovnej doske na voľne stojacim ostrovčeku vás nadchne. Dôležité je správne uloženie vecí vo výškovej osi pre často využívané predmety. S nedostatkom priestoru v predsieni pomôžu vstavané skrine. Prácu vám uľahčí moderné kuchynské spotrebiče.