Kožené bundy sú vhodné aj pre mužov

Jar je tu a spoločne s ním aj tiež najnovšie módne trendy pre mužov. Áno, je to tak, móda sa netočí iba okolo dámskeho osadenstva, ale tiež rada zavíta aj do radov s mužmi. Tí sa tiež veľmi radi pekne obliekajú, a tak sa nie je čomu diviť, keď aj oni zavítajú do najrôznejších obchodov, aby si prezreli a tiež následne aj kúpili tie najnovšie trendy, ktoré sa budú nosiť nadchádzajúce obdobie. Nie je predsa pre ženy nič príťažlivejšieho než muž, ktorý sa vie fantasticky obliecť. Žiadne ženské oko takému mužovi nikdy neodolá, pretože pre ženy je to symbol vkusu. Pokiaľ budú chcieť od neho niekedy dostať darček vo forme oblečenia či doplnku, vedia, že mu nemusí deň vopred ukazovať obrázok, ako by asi vkusná kabelka alebo košele mala vyzerať.

Jar v sebe nesie ale aj uvažovanie nad tým, čo si obliecť ráno a večer. Predsa len sa ranné teploty a tie popoludňajšie trošku líšia. Keď ráno vylezieme ubolení z postele, je nám veľmi zima a tých päť stupňov nad nulou stále nie je zrovna nejaký hitparáda. Na zimnú bundu to však nie je, a tak volíte rýchlo nejakú ľahšiu variantu. Bomberka aj ľahký kabát prichádza určite tiež do úvahy, ale také kúsky má teraz kdekto. Iste, jedná sa o úplne štýlové kúsky, ale predsa len sú trošku ohrané. Jeden kúsok však úplne ohrané nie je, a to predovšetkým kožená či koženková bunda. Možno sa teraz môže zdať, že tento typ búnd nosia iba ženy, a to najmä v strihu nazvanom „krivák“, ale nie je to tak. Koženková bunda je úplne fenomenálny aj pre mužov, pretože vynikne nielen vkus, ale tiež akási drsnot, ktorú ženy taktiež veľmi milujú. Veď s napohľad hodnými chlapcov nie je nikdy žiadna zábava!

Okrem iného sa dá tento kúsok tiež skvelo kombinovať. Najmä je veľmi vkusný k úzkym nohaviciam, ktoré nemusia byť práve čiernej farby. Ak však taký odtieň zvolíte, doplňte ho jednoznačne basic tričkom bielej farby, ktorá je vzadu dlhšia ako vpredu. Následne k tomuto looku vyberte obľúbené Timberland alebo podobné topánky farmárskeho štýlu. Tie ale nie sú podmienkou. Vhodné sú tiež Conversky, Vänskä, Niky, adidasky alebo tiež veľa iných druhov a značiek tenisiek. Veď jar v znamení tenisiek býva alebo nie?