Ako by sa mali muži obliecť na rozhovor?

Súčasná hospodárska situácia je naozaj skvelá! Musí to zostať – nezamestnanosť je na najnižšej úrovni za posledných deväť rokov a dostupné pracovné miesta sú skutočne obývateľné. Jediným problémom však je, že pre tieto voľné miesta nie je dostatok kvalifikovaných pracovníkov. Ale ak chcete hľadať prácu alebo prácu na zmenu, je to najlepší čas, kedy sú vaše šance na prijatie skutočne vysoké. Naozaj však chce urobiť dobrý dojem, čo je naozaj veľmi dôležité a dané veľkou väčšinou potenciálnych budúcich zamestnávateľov. Nič nie je prekvapené, podľa niečoho, o ktorom sa rozhodne, ale skôr podľa schopností.

Takže ak sa rozhodnete ísť na rozhovor, urobíte dobrý dojem s dobrým pohľadom. Nemusíte sa obávať vedomím, že sa nemôžete obliecť, pretože naozaj nemajú dobrý dojem. Ak si vezmeš voľnú košeľu, rozhodne nebudeš vyzerať ako niekto, kto naozaj chce miesto a kto naozaj chce. Musíte sa pozrieť formálne, elegantné, ale musíte sa cítiť pohodlne, pretože ak sa nebudete cítiť pohodlne, zvyčajne zmietnete rozhovor. Nie je sama, je to tá najhoršia vec, ktorá sa môže stať na rozhovore.

Čo teda nosíš?

Ak nepožadujete príliš vysokú pozíciu, napríklad vedúci oddelenia, nemusíte nosiť oblek. Stačí si vybrať svoje obľúbené pohodlné nohavice a voľnú košeľu, ktorú ste samozrejme vložili do nohavíc. Patrí sem najmä páska, ktorá nesmie byť zabudnutá. Ďalšie topánky na zozname vhodných vecí – nezabudnite na to, pretože topánky jemne doladia vzhľad. Ako čerešňa na tortu budú určite sledovať. Ak je všetko príslušenstvo prispôsobené na rovnakú farbu, potom určite skončíte. Okrem toho, ak je rozhovor žena, potom vyhráte! Štýl o mužoch je odhalený a žena vie!