Pánska športová móda v inom háve

Pokiaľ práve páni zháňa inšpiráciu, ako svoju obľúbenú športovú módu nosiť aj do mesta, máme zopár spoľahlivých typov. Jednou zo značiek, ktoré tento trend presadzujú, je potrebné značka Dyne, ktorá rozhodne vie, ako na to. Názov Dyne je odvodeninou od gréckeho slova dynamis predstavujúceho silu a moc. To úplne vysvetľuje, prečo táto značka preniká aj do iných značiek a o akú módu vlastne ide. Pánske kolekcie stojí skôr na svetlých technických materiáloch, priesvitné biele a tenké šedej, ktorými sa ľahko prepletajú čierne detaily. Možno ste si už všimli, že už dávno nie je pravdou, že by jeseň a zima museli byť smutné a v tmavých farbách, tak možno očakávať, že nadchádzajúce sezóny nebudú iné. 

Športový duch a prudká elegancie 

Na nohách budú tenisky, to je jasné. Športové tenisky, môžu ľahko pripomínať ikonické NikeAirMax, tie novšie typy športovo elegantného typu ale postrádajú onú podstatnú vzduchovú bublinu. Tým sú viac nadčasové, nositeľné pre mnoho príležitostí a neutrálne. V móde sa ide ale ešte oveľa ďalej než k uvedeniu známej farebnej či neutrálne športovej módy. Na svetlo sveta prichádza trend posledných rokov s názvom tapeování. Pomocou farebných kinesiologických pások na mnohých módnych mólach mali modelové polepená lýtka, stehná i krk. Treba dodať, že na móle bolo niektoré umiestnenie tapov správne, iné bolo len na okrasu. 

Okrasa v podobe tapeování aj tetovania 

Popri týchto pások sa u mužov objavuje aj početné tetovania. Móda sa stále vracia a zdobia sa aj muži. Treba len nepodľahnúť týmto výkrikom módy úplne. Ženy chcú stále silné mužov, ktorí tak vyzerajú. Zženštilé typy z mól im nakoniec nič nehovoria a doma by ich nechceli. Kombinovaním viacerých športových kúskov dohromady so stylistom v poslednej dobe podarilo vyvolať naozajstnú ilúziu skutočných športovcov s veľkým módnym vkusom. Alebo im aspoň odovzdať vhodnú inšpiráciu pre bežné mužov, ktorí si až do teraz mysleli, že športová bunda je vhodná len na šport. Napriek tomu dianie na módnych mólach vždy radšej vydeľte dvoma. Muž musí zostať mužom, aj keď v extravagantným duchu.