Kúpte si najhorúcejšie bomberku

Jar je konečne tu a s ním prichádza aj množstvo zmien, na ktoré sa neskutočne tešíme. Najväčšie zmeny prichádza v našom šatníku, pretože je nutné zmeniť tie zimné kúsky za tie jarné a následne aj za letné, pretože tieto dve obdobia na seba krásne nadväzujú. Teplejšie dni sú ako stvorené pre ľahší kabáty, bundy a vesty. Zo začiatku jari si ešte nemôžeme dovoliť chodiť ráno a večer bez akejkoľvek bundy, pretože teploty v týchto častiach dňa sú ešte stále také všelijaké. Aby sme sa teda vyhli prechladnutia, musíme sa ešte stále trošku přiobléct. Samozrejme nosenie páperových chlpatých ponožiek nie je potrebný, rovnako ako šál alebo čiapky. Aj tieto doplnky už môžeme vyhodiť zo svojho šatníka.

Čo je však aktuálna, sú bundy a kabáty, ktoré sú na jar stále ako stvorené, pretože, ako už bolo spomenuté, rana a večery stále nepatrí k tým najteplejším. Vo vašom šatníku by však iste nemal chýbať aktuálne hit, ktorý sa vlečie už od minulého roka. Jedná sa o skvelú bundu bomber, ktorá očarila predovšetkým ženské osadenstvo. Teraz sa však stáva populárny aj v pánskom svete. Vďaka rôznym farebným kombináciám a ešte různějším prevedením sa stala táto bunda doslova trhákom, ktorý na pultoch v obchodoch dlho nezostane. Väčšinou sú klasické veľkosti ihneď preč, a tak kto príde neskoro, má skrátka smolu.

Veľkú škálu bomber búnd nájdete napríklad v obchodoch značky H & M, avšak tu sa jedná o akési nie moc podarenej stvárnenie. Väčšinou sú tieto bundy veľmi hrubé, umelé, lesklé a nepôsobí vôbec štýlovým dojmom. Vďaka tomu, že sú naozaj hrubé, vyzerá plnšie aj ich nositeľka. Oveľa lepšie nájdete jednoznačne v obchodoch značky Bershka alebo v predajniach značky Stradivarius. Vo Stradivarius navyše nájdete tieto bundy nielen fantasticky ušité, ale aj za ešte fantastickejšie ceny! Pohybujú sa totiž len okolo sedemsto korún, čo je v porovnaní s inými nie moc peknými kúsky absolútne senzačný cena!