Košele ako symbol prichádzajúcej jari

S príchodom jarných mesiacov sa neodmysliteľne spája aj zmena súčasného šatníka kadejaké ženy. Je potrebné, aby sme si zakúpili prevažne nové bundy, džínsy a iné oblečenie. Všetko samozrejme podľa najnovších módnych trendov. Vyznať sa v móde v súčasnej dobe chce veľa trpezlivosti. Móda si skrátka nevie rady, preto siaha po najobľúbenejších kúskoch z minulosti. Preto sa môže stať, že pre tohtoročnú jarné obdobie si toľko noviniek zakupovať nebudeme musieť. Väčšinu vecí totiž už dávno v šatníku máte. Jedná sa napríklad o nestarnúci kúsky ako džínsové bundy, bundy bomber, ktoré sa stali populárnymi najmä minulým rokom, alebo ďalej napríklad šnurovacie tričká. U tých by sme ale mohli viesť dlhé špekulácie, či sa jedná o dobrý alebo zlý krok. 

Avšak aj na módne diaľnici sa môžete stretnúť s kúskami oblečenia, ktoré stojí za to mať, nech už móda udáva čokoľvek. Jedná sa prevažne o košele. Tie sa totiž hodí absolútne k akejkoľvek udalosti. 

Vypasované pre slávnostná večera 

Ak mierite na slávnostnú večeru, na narodeniny alebo len na obed k rodičom, určite zvoľte krásnu vypasované košeľu ľahkých farieb. Zabudnite na pestrofarebné gýča, ktoré môžu len uchvátiť zrak a vyvolať negatívne myšlienky. Voľte klasickú bielu alebo svetlunko modrú farbu. Drobné vzory sú samozrejme povolené. 

Kárované pre posedení s kamarátkami 

Pokiaľ ale mierite na večierok s kamarátkami, ktorý strávite pri víne, zabudnite na klasiku. Radšej sa obráťte na zaručene štýlový kúsok v podobe kárované košele. S tou nikdy neurobíte krok vedľa. Ľahko ju zladíte k džínsom a obľúbeným teniskám. Všetko je urobené tak, aby ste sa prevažne vy cítila pohodlne. Navyše iste zapôsobíte na nejedno pánske oko, pretože aj tieto typy košeľou sú extrémne neodolateľné. Ak si hovoríte, že jednu takú košeľu doma máte a ďalšie nepotrebujete, ešte túto domnienku zvážte. Košeľou totiž nie je nikdy dosť.