Praktická a napriek tomu veľmi sexy? Ide to!

Myslíte si, že s praktickým spodným prádlom nemôžete byť súčasne sexi? Tak to sa veľmi mýlite! Páči sa vám samodržiace pančucháče? Sú praktické a hlavne sexi! Ale nenosíte je z dôvodu, že nespĺňajú svoj názov a neustále ich musíte upravovať, popotahovat a potom ste nesvoja a stále je kontrolujete? To sa vám s podväzkovým pásom nemôže stať! 

žiadna novinka 

Podväzkové pásy nie sú vo svete módy žiadnou novinkou! Ba naopak! Už v 30. rokoch boli podväzkové pásy u žien veľmi obľúbené. Ale nesmieme si ich predstavovať v podobe ako dnes. Kedysi boli šité z obyčajnej látky, žiadna čipka či ozdoby ako dnes. Plnili obzvlášť tú praktickú stránku a to držanie pančúch. 

Dnes si podväzky, ako sme už spomenuli, môžete zakúpiť krásne zdobené. Šijú sa väčšinou z čipky alebo sú čipkou skrášlené. 

Pre koho sú podväzky určené? 

Podväzkový pás môže obliecť každá žena! A keď hovoríme každá, tak myslíme naozaj každú dámu, ženu či slečnu. Na podväzkových pásoch je totiž skvelé to, že lichotí každej postave. Pokiaľ chcete namietať, že vás trápi široké stehná a máte trochu väčšie bruško, a preto sú podväzkové pásy pre vás tabu, veľmi sa mýlite a práve vy budete milo prekvapené, ako vám podväzky padnúť. Treba ale siahnuť po páse málinko širšom, ten vám zároveň splní funkciu sťahovacieho prádla a pančuchy je treba voliť nižšia, aby stehná opticky zúžili. 

Čo nohavičky? 

Ako obliekať podväzkový pás s nohavičkami? Z módnych mól si príklad neberte, ak chcete podväzky používať ako spodná bielizeň nielen do spálne. Nohavičky totiž patrí až na podväzkový pás. Dôvod je jednoduchý. Komu by sa chcelo niekoľkokrát za deň rozopínať manžetky pri potrebe na toaletu?