Najväčší trendy tohto roka. Zvieracím vzorom ani dlhým šatám sa nebráňte

Chcete sa obliekať štýlovo? Potom musíte vedieť, čo sa práve nosí a čo je práve in. Sledovať módne trendy nie je nič ľahké, mení sa doslova zo dňa na deň. Je pravdepodobné, že rovnako ako tento rok do módy prišli nové kúsky, stane sa tak aj budúci rok. Používajme si však zatiaľ aktuálnych módnych trendov, ktoré sú naozaj skvelé. Mimochodom, viete, aké trendy sa označujú za najväčšie trendy tohto roka?

Podľahnite zvieracím vzorom

O súčasnej móde možno povedať, že sa vrátila do krásnych osemdesiatych rokov, kedy ľudia chceli vynikať a kedy ľudia nosili extravagantné kúsky. To napokon potvrdzuje fakt, že sa vrátili zvieracie motívy. Ak ste doposiaľ zvieracím vzorom nepodľahli, odporúčame sa zamerať na leopardie potlače. Práve leopardia potlač napríklad na bundičke alebo na kabelke dosiahol svoj vrchol už vlani, avšak tento rok kúsky s týmto potlačou tiež znosíte.

Dlhé šaty sú in

Preč sú doby, kedy sa nosili hlavne minisukne, ktoré tak tak zahaľovali zadoček. Teraz sa dáva prednosť skôr dlhým šatám, ktoré si možno kúpiť na každom rohu. Nájdite si šaty také dĺžky, ktorá vám vyhovuje, nebojte sa k šatám kombinovať aj širšie nohavice. Ako sme spomenuli, do módy sa vrátila osemdesiate roky, ktorá bola symbolom extravagancie v móde.

Výrazné doplnky sú opäť na scéne

Netrvalo to dlho a masívne, výrazné šperky sa opäť dostali do módy. Ak patríte k ľuďom, ktorí smútili z toho, že výrazné doplnky z módy odišli, teraz nezúfajte. Výrazné doplnky sú zase in. Nehovoríme však len o masívnych šperkoch, ale hovoríme aj o ďalších doplnkoch, ako sú mašle alebo klobúky.

Spomínate si na motív kocky a kohútie stopy?

V osemdesiatych rokoch bol veľmi obľúbený motív kocky a takzvané kohútie stopy. Pamätáte si na neho? Ak áno, potom dobre viete, po čom v obchodoch s oblečením siahnuť. Kúsky s týmito motívmi vám tento rok nesmie chýbať v šatníku.