K letu patria neónové farby. Nosia je niekoľko snědých krások

Ak ste si mysleli, že neónové farby sú opäť out, tak ste sa pomýlili. Napodiv sa neónové farbičky opäť dostali do módy. Do módy sa dostali vďaka nadchádzajúcemu letu, ktoré si doslova žiada o to, aby išli ženy vidieť a aby vynikali v dave. Samozrejme neónové farbičky nie sú pre každého, vyniknú hlavne na snědých kráskach, ktoré majú dokonalé opálenie. Počas leta však dokonalého opálenie môže dosiahnuť každý, aj vy, aj keď ste po celý rok majiteľkou vápna, tak budete môcť nosiť neónové farby podľa svojho gusta.

Neónové farby čiže žiarivé farby – to je skrátka to, čo patrí bezpochyby k letu. Vytvorte si aj vy svoj dokonalý outfit v žiarivej zelenej, žltej, oranžovej alebo fosforové ružovej podľa krások, ktoré si vďaka svojej snedej pleti môžu dovoliť tieto farby nosiť. Ako sme spomenuli, neónové farbičky pristane hlavne kráskam sa snědší pleťou.

Neónové farby nosia Corinne Foxx

Určite poznáte známu modelku, ktorá navyše vie, čo sa nosí. To dokazujú fotografie, na ktorých sa promenáduje v krásnom svetríku zelenej neónové farby. Sveter na mnohých fotografiách, ktoré sa dostali do sveta, má krásne zladený s rovnako zelenou sukňou a naozaj jej to pristane. Ide vidieť, že kráskam sa snedú pleťou neónové farby naozaj pristanú.

Neon nosia aj Gracie Carvalho

Modelka Gracie Carvalho nie je známa len pre svoju krásu, ale aj pre svoj moderný, vycibrený vkus. To napokon dokazuje to, že snedá kráska nosia krásne, žlté neónové šaty, ktoré majú navyše zvierací vzor. Ak sledujete dianie v módnom svete, viete, že práve zvieracie vzory sú tohtoročným obrovským hitom. Najmä leopardí motív a motív hadej kože je absolútne fantastický a neurobíte s tým krok stranou.

Kylie Jenner taky nosí neónové farby

O profesionálne celebrite Kylie Jenner sa vie, že nikdy nevyjde von v tom, čo práve nie je in. Podľa nej sa tak mnohé ženy obliekajú. Snedá kráska vie, že sa neón nosí a že jej napokon pristane, a tak nedávno vyšla vo skvelej fosforové žltej teplákovej súprave, ktorú doplnila len bielu Lambada.